Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per ilgąjį savaitgalį Lietuvoje teko užgesinti 462 gaisrus ir atlikti 83 gelbėjimo darbus

Įvykio vietoje
15min.lt nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) apibendrino praėjusio velykinio savaitgalio trijų parų (balandžio 18–21 d.) karščiausius įvykius.

Praėjusį ilgąjį šv. Velykų savaitgalį šalies ugniagesiai užgesino 462 gaisrus ir atliko 83 gelbėjimo darbus. Gaisre žuvo 3 žmonės, dar 6 buvo traumuoti, pažymima PAGD atstovų antradienį paviešintame pranešime.

Ankstyvą Velykų rytą Kupiškio rajone, Subačiaus seniūnijoje, daugiabučio namo bute rūko dūmai. Gaisre buvo rasti 1942 metais gimusios moters ir 1971 metais gimusio vyro kūnai. Gaisro metu apdegė lova, sudegė fotelis ir grindys.

Kiek vėliau Šilutės rajone, Juškaičių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė namas ir jame buvęs turtas. Viduje buvo rastas 1940 metais gimusios moters kūnas. O 1937 metais gimęs vyras iš degančio namo spėjo išeiti pats ir dėl apsinuodijimo dūmais buvo išvežtas į ligoninę.

Tuo pačiu metu buvo gautas pranešimas, kad Pakruojo rajone, Rozalimo miestelyje, 1986 metais gimęs vyras buvo apipiltas benzinu ir padegtas. Nukentėjusysis, apdegęs 10 proc. kūno, buvo paguldytas į ligoninę.

Penktadienį vėlai vakare Telšių rajone, Brizgų kaime, atvira liepsna degė apleistas pastatas. Gaisro metu veidą apdegęs, 1947 metais gimęs, vyras buvo perduotas medikams. Gaisro metu sudegė pastato sienos, lubos ir stogas.

Šeštadienį ryte Vilniaus rajone, Skaisterių kaime, Ateities gatvėje, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė stogas, malkos, ūkio apyvokos daiktai ir gyvuliai. Gesindamas gaisrą ranką ir veidą apdegė 1973 metais gimęs vyras.

Apie 13 val. Švenčionių rajone, Pabradėje, Bajorėlių gatvėje esančiame name pridegė gaminamas maistas. Dūmais apsinuodijęs jaunas vyras buvo išvežtas į ligoninę.

Sekmadienį anksti ryte Palangoje, Žuvėdrų gatvėje, degė gyvenamasis namas. Gaisrą pavyko užgesinti iki atvykstant ugniagesiams, tačiau gesindamas gaisrą nesmarkiai rankas apdegė vyras.

Penktadienį Vilniuje, Olimpiečių gatvėje, atvira liepsna degė 5 aukštų mūrinio pastato stogas. Gaisro metu išdegė dalis stogo dangos.

Šeštadienį Vilniuje, Belmonto gatvėje, degė UAB „Vordana“ restorano stogas. Gaisro metu nudegė dalis stogo, vandeniu sulietos restorano patalpos.

Pirmadienį Vilniuje, Zietelos gatvėje, buvo uždūmintos UAB „Vilniaus rafinavimo gamyklos“ patalpos. Jose degė technologinės atliekos. Įvykis tiriamas.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min