Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po krepšinio varžybų tarp Lietuvos ir Argentinos Vilniuje iš studentų bendrabučio mįslingomis aplinkybėmis iškrito ir žuvo studentas (nuotraukos, atnaujinta 9.26 val.)

Įvykio vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Įvykio vietoje.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus policija pradėjo tirti paslaptingą studento mirtį. Vaikinas iškrito iš 15-o aukšto, jo krūtinėje greitosios pagalbos medikai rado durtinę žaizdą.

Pranešimą apie iš studentų bendrabučio iškritusį žmogų policija gavo praėjus vos kelioms minutėms po to, kai baigėsi Lietuvos ir Argentinos krepšinio komandų rungtynės.

Policija rado liudininkų, kurie tvirtina matę, kaip 1990 m. gimęs vaikinas kabėjo persisvėręs per 15-o aukšto balkono turėklus. Todėl gavus pranešimą apie nelaimę, iš pradžių galvota, jog tai nelaimingas atsitikimas arba savižudybė.

Tačiau į įvykio vietą atskubėję greitosios pagalbos medikai vaikino krūtinėje, kairėje pusėje ties širdimi, aptiko durtinę žaizdą. Kol kas nežinoma, ar studentas buvo sužalotas bendrabutyje dar prieš iškrentant pro balkoną, ar į kažką susižalojo jau krisdamas žemėn.

Į klausimą, kokiu būdu buvo padarytas sužalojimas, dabar jau turėtų atsakyti teismo medicinos ekspertai.

Policija aiškinasi, ką vaikinas veikė penkioliktame bendrabučio aukšte. Pasak kitų studentų, antrakursis gyvento dešimtame aukšte. Taip pat tiriama, ar dvidešimtmetis nebuvo apsvaigęs.

Vilniaus policija dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Papildyta 9.26 val.: Penktadienio rytą paaiškėjo, kad tirdama šį įvykį policija ikiteisminį tyrimą pradėjo dėl nužudymo.

„Versijų yra įvairių. Visaip gali būti, visko gali paaiškėti. Dabar mums svarbiausia yra sulaukti teismo medikų išvadų. Taip pat reikia apklausti daugybę bendrabutyje buvusių studentų. Juk viskas įvyko pora minučių po krepšinio rungtynių. Įsivaizduokite, koks šurmulys tuo metu buvo studentų bendrabutyje! Kažką daugiau sužinoti tikimės pabendravę su bendrabučio gyventojais“, - teigia pareigūnai.

Per įvykio vietos apžiūrą policija aptiko peilį, kurio, greičiausiai, jaunuolio krūtinė ir buvo perdurta. Peilis mėtėsi ant žemės netoli studento kūno.

Policija jau išsiaiškino, kad iš pajūrio į Vilnių mokytis atvykęs V.E. (gim. 1990 m.) mokslus uiversitete pradėjo pernai. Metus pasimokęs, jis metė pasirinktą specialybę ir šiemet įstojo į kitą specialybę.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min