Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Policijos tarnybinis šuo Krissy padėjo pareigūnams prie Perkūnkiemio surasti vilnietės palaikus

Krissy su patruliu Gintautu Bivainiu
Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro nuotr. / Krissy su patruliu Gintautu Bivainiu
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pagal Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Asmenų paieškos skyriaus atliekamą ikiteisminį tyrimą dėl L.S. (gimusios 1951 m.) dingimo be žinios, buvo pasitelkti policijos pareigūnai, dirbantys su tarnybiniais šunimis. Pareigūnai siekė apieškoti vietoves, esančias Perkūnkiemio g., Vilniuje.

Ketvirtadienį pagal Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Asmenų paieškos skyriaus atliekamą ikiteisminį tyrimą dėl 62-ejų L.S. dingimo be žinios, buvo pasitelkti policijos pareigūnai, dirbantys su tarnybiniais šunimis.

Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro duomenimis, ikiteisminio tyrimo metu buvo gauta duomenų, kad šių metų gegužės 24 d. L.S. išėjo iš namų Perkūnkiemo g., Vilniuje, ir nebegrįžo, o jos buvo vieta nežinoma.

Paieškos metu buvo gauta duomenų, kad L.S. dažnai lankydavosi prie namų esančiose nuošaliose vietose, ten vartodavo alkoholinius gėrimus.

Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro Kinologijos valdybos vyriausiasis patrulis Gintautas Bivainis su tarnybinio šuns Krissy pagalba paiešką vykdė netoli Perkūnkiemio g. 12 namo, kai Krissy krūmuose surado suirusius žmogaus palaikus. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo L.S. kūnas.

Tarnybiniai šunys, ieškantys žmogaus lavonų ir jų dalių naudojami turint informacijos apie galimą lavono buvimo vietą. Šuo gali surasti ir paženklinti lavono, užkasto iki 2 metrų gylyje ir išgulėjusio žemėje 3-5 metus, buvimo vietą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min