Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prokurorai perdavė teismui dviejų jaunų žmonių nužudymu įtariamo rokiškiečio baudžiamąją bylą

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai baigė tirti ir perdavė nagrinėti apygardos teismui dviejų jaunų žmonių nužudymu visuomenei pavojingu būdu ir vieno sunkiu sveikatos sutrikdymu įtariamo rokiškiečio baudžiamąją bylą.

Šiam didelį visuomenės susidomėjimą sukėlusiam Rokiškio rajono Kavoliškių kaime prieš aštuonerius metus įvykdytam nusikaltimui – gyvenamojo namo tyčiniam padegimui ištirti prireikė tarptautinės teisinės pagalbos, nes įtariamasis buvo pasislėpęs užsienyje.

Pagal prieš ketverius metus išduotą Europos arešto orderį dviejų asmenų tyčiniu nužudymu visuomenei pavojingu būdu įtariamą  27 metų G.V. pavyko sulaikyti šių metų spalio 23 d.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, 2002 m. lapkričio devintosios naktį Rokiškio rajono Kavoliškio kaime G. V., apsvaigęs nuo alkoholio ir supykęs už apgadintą automobilį, kaip įtariama, galėjo padegti Komaro gatvės pirmojo namo duris. Tyčia sukelto gaisro pasekmės buvo dramatiškos: per gaisrą nukentėję du jauni žmonės – šeimininkų sūnus ir šeimininko brolis dėl patirtų sunkių nudegimų mirė ligoninėje, dar vienas šeimos narys buvo sunkiai sužalotas. Nuo gaisro nukentėjusi šeima patyrė skaudžių pergyvenimų dėl artimųjų netekties, taip pat neteko gaisro metu sunaikinto
didelės vertės turto.

Prokuratūros pranešime spaudai teigiiama, kad dėl melagingų dviejų liudytojų parodymų, kol buvo tirtos kitos versijos ir sugaišta daug brangaus laiko ieškant kitų asmenų, įtariamajam G.V. pavyko pasislėpti – Rokiškio rajono apylinkės prokuratūros prokurorų atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl tyčinio dviejų asmenų nužudymo visuomenei pavojingu būdu buvo ilgam sutrikdytas. Vėliau vadovauti šiam ikiteisminiam tyrimui dėl dviejų žmonių nužudymo visuomenei pavojingu būdu, jį organizuoti ir vykdyti buvo patikėta Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorams.

Panevėžio miesto apylinkės teismas, patenkinęs apygardos prokuratūros prokurorų prašymą trims mėnesiams suimti dviejų jaunų žmonių nužudymu visuomenei pavojingu būdu ir vieno sunkiu sveikatos sutrikdymu įtariamą  G.V., tokią kardomąją priemonę paskyrė šių metų spalio 26 d. Už dviejų asmenų nužudymą visuomenei pavojingu būdu baudžiama laisvės atėmimu iki 20 metų arba iki gyvos galvos.

Komentarai
Temos Sveikata
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min