Publikuota: 2012 gruodžio 6d. 17:47
15min.lt

Šiaulių policija aptiko dideles nelegalaus dyzelino atsargas

Trečiadienį Šiaulių rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, dirbdami pagal planą „Dėl akcizais apmokestinamų prekių nelegalios prekybos nustatymo“, Šiaulių rajone, Šiaulių pramoninių garažų masyvo patalpose aptiko nelegaliai laikomą dyzeliną.
Nelegalaus dyzelino sandėlis
Šiaulių apskrities VPK nuotr. / Nelegalaus dyzelino sandėlis

Kaip rašoma Šiaulių policijos pranešime, keliuose garažuose rastos įvairios talpos, kuriose buvo apie 4 tonas nelegaliai laikomų degalų. Įvykio vietoje sulaikytas 46 –ių metų V.K. degalų įsigijimo dokumentų, degalų laikymo talpų registracijos žurnalo, degalų kokybės sertifikato pareigūnams nepateikė.

Jau praeityje su teisėsauga turėjęs reikalų vyras teigė, kad dyzeliną įsigijo savo reikmėms - automobiliui. Prie talpų taip pat buvo rastas ir paimtas specialus įrenginys, panašus į degalų perpylimo siurblį.

Kadangi rastas degalų kiekis akivaizdžiai viršijo leistino laikyti, be tam skirtų dokumentų, degalų kiekį, Šiaulių rajono policijos komisariate pradėta administracinė teisena, rasti degalai paimti. Šiuo metu Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai nustatinėja iš kur buvo įsigytas nelegalūs degalai. Nedelsiant bus paskirta naftos produkto tyrimo užduotis ir nustatyta cheminė sudėtis. Gavus specialisto išvadą ir nustačius tikslų degalų kiekį bei vertę, bus sprendžiamas klausimas dėl tolimesnės tyrimo eigos.

Policija informuoja, kad pagal Lietuvos Respublikos Administracinės teisės pažeidimų kodeksą, už akcizais apmokestinamų prekių laikymą, gabenimą, naudojimą ar realizavimą pažeidžiant nustatytą tvarką ir atsižvelgiant į nustatytą neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertę, gali būti paskirta bauda nuo vieno šimto iki dvidešimties tūkstančių litų su šių prekių ir jų gabenimo priemonės konfiskavimu.

Skaityti visus komentarus 1
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga
Skaitomiausios naujienos
 
Iš pirmų lūpų Twitter

Teniso naujienos