Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pratybos? Šiaulių policija Tilžės gatvėje užtvėrė kelią ir rinko neaiškius paketus

Šiaulių policija užtvėrė Tilžės gatvę
Alvydo Januševičiaus nuot. / Šiaulių policija užtvėrė Tilžės gatvę
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiauliuose vėlų ketvirtadienio vakarą, apie 23:10 val. Tilžės gatvėje, ties „Tomo“ kavine, policija užtvėrė pusę važiuojamosios dalies – apie porą šimtų metrų kelio. Automobilių eismą reguliuojantys pareigūnai paaiškino, jog tai kelio darbų pratybos. Užtvertoje teritorijoje ant kelio mėtėsi neaiškūs paketai. Situacijos nekomentavo ir mįslingoje operacijoje dalyvavę tyrėjai.

Policijos mikroautobusas sustoja ties „Tomo“ kavine ir pastato automobilį skersai. Taip užtveriama pusė keturių eismo juostų gatvės. Pro šalį važiuojantiems vairuotojams mandagiai nurodo važiuoti neužtverta kelio dalimi iki kito ekipažo su švyturėliais.

Užkalbinti pareigūnai mažai pasakoja apie tai, kas čia dedasi. Tik paaiškina, kad vyksta pratybos. Imituojami kelio darbai. Vyrai treniruojasi operatyviai užtverti kelią – prašom lėtai ir tvarkingai pravažiuoti.

 Patekus į aptvertą teritoriją dėmesį patraukį ant kelio išmėtyti neaiškios kilmės paketai.

Riedant priešpriešine eismo juosta, matyti, kad keletas pareigūnų ant kelio kažką veikia: matuoja atstumus, dėlioja ant asfalto į akmenis panašius delno dydžio apvalius daiktus. Kokie čia kelio darbai?

Kitame užtverto ruožo gale stovintys pareigūnai dar tylesni. Pasiūlė kreiptis į tyrėją, kuri šiam reikalui vadovauja. Patekus į aptvertą teritoriją dėmesį patraukį ant kelio išmėtyti neaiškios kilmės paketai.

Panašu, kad jie tikrai ne akmeniniai – viduje jie turėtų būti minkšti ir lengvi. Paketai apvynioli folija. Taip pat įsukti į polietileno plėvelę, Pro ją persišviečia viduje įdėtas popieriaus lapelis. raštas ant jo – arba neskaitomas, arba tiesiog perbraukta flomasteriu.

Alvydo Januševičiaus nuot./Šiaulių policija užtvėrė Tilžės gatvę
Alvydo Januševičiaus nuot./Šiaulių policija užtvėrė Tilžės gatvę

Tyrėja pareiškė, kad nieko nekomentuos, nes tai gali daryti tik prokuroras. Taip pat norėjo uždrausti fotografuoti ant žemės gulinčius paketus. Tyrėja skubiai susirinko mislingus daiktus nuo asfalto ir sudėjo į dėžę. Per keletą minučių eismas buvo atnaujintas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min