Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismas prašo panaikinti dėl papirkimo teisiamo Gintaro Kazako neliečiamybę

Vilniaus miesto tarybos narys Gintaras Kazakas
„Scanpix“ nuotr. / Vilniaus miesto tarybos narys Gintaras Kazakas
0
Skaitysiu vėliau
A A

Antradienį Vilniaus miesto 1-asis apylinkės teismas, nagrinėjantis baudžiamąją bylą, kurioje Vilniaus miesto tarybos nariai Gintaras Kazakas ir Audrius Butkevičius kaltinami papirkimu, kreipėsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją dėl sutikimo leisti patraukti baudžiamojon atsakomybėn, suimti, kitaip suvaržyti laisvę kandidatui rinkimuose į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą G.Kazakui.

Antradienį turėjusiame vykti teismo posėdyje valstybinį kaltinimą palaikantis prokuroras informavo, kad G.Kazakas yra įrašytas į Lietuvos rusų sąjungos kandidatų rinkimuose į Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sąrašą, todėl nėra galimybės tęsti šios bylos nagrinėjimą, teigiama teismo pranešime.

Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimų įstatymas nustato kandidato į tarybos narius neliečiamybę. Vyriausiajai rinkimų komisijai paskelbus kandidatų sąrašus ir kandidatus, iki įsigalioja galutiniai rinkimų rezultatai, be Vyriausiosios rinkimų komisijos sutikimo toks asmuo negali būti traukiamas baudžiamojon atsakomybėn, suimtas, negali būti kitaip suvaržyta jo laisvė.

Kitas teismo posėdis planuojamas kovo 7-ąją.
 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min