Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismas spręs Algirdo Matonio ir Policijos departamento ginčą dėl atleidimo iš vidaus tarnybos

Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininkas Algirdas Matonis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininkas Algirdas Matonis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus apygardos administracinis teismas gegužės 7 d. nutartimi priėmė nagrinėti Algirdo Matonio skundą atsakovui Policijos departamentui prie LR vidaus reikalų ministerijos dėl įsakymo, kuriuo jis atleistas iš vidaus tarnybos, sprendimo panaikinimo ir įpareigojimo atlikti veiksmus.

Buvęs Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininkas, vyriausiasis komisaras Algirdas Matonis kreipėsi į Vilniaus apygardos administracinį teismą, prašydamas panaikinti Lietuvos policijos generalinio komisaro 2014-03-31 įsakymą, kuriuo buvo atleistas iš vidaus tarnybos; panaikinti Policijos departamento2014-04-01 sprendimo dalį, kuria atsisakyta atleisti jį iš vidaus tarnybos pačiam prašant; pakeisti atleidimo iš pareigų teisinį pagrindą ir pripažinti, kad A.Matonis iš pareigų atleistas savo noru nuo 2014-04-08.

Pareiškėjas mano, kad įsakymas priimtas pažeidžiant tarnybinio patikrinimo procedūras, nesudarius galimybės pateikti visų paaiškinimų, neišsprendus visų jo prašymų. Pasak A.Matonio, tarnybinis patikrinimas jo atžvilgiu atliktas tendencingai, skubotai, nuodugniai neištyrus visų aplinkybių, reikšmingų jo veiksmams įvertinti, o tarnybinio patikrinimo išvada prieštarauja LR Konstitucijai, pažeidžia teisingumo, proporcingumo, lygiateisiškumo principus.

Pareiškėjo teigimu, Policijos departamentas nepagrįstai atsisakė tenkinti jo prašymą atleisti iš vidaus tarnybos paties prašymu, rašoma Vilniaus apygardos administracinio teismo pirmininko padėjėjos ryšiams su visuomene Sigitos Jacinevičienės-Baltaduonės trečiadienį paviešintame pranešime.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min