Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už nužudymą nuteistas kariškis išteisinimo nesulaukė

A.Iskandirovas tikina, kad kokaino jam kažkas įbėrė bare.
LŽ nuotr. / A.Iskandirovas tikina, kad kokaino jam kažkas įbėrė bare.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos apeliacinis teismas penktadienį atmetė Lietuvos kariuomenės karo policijoje dirbusio Alberto Iskandirovo (gim. 1981 m.) skundą dėl Kauno apygardos teismo 2010 m. balandžio 7 d. nuosprendžio, kuriuo jam už nužudymą buvo skirta 11 su puse metų laisvės atėmimo bausmė.

Kaip informuoja Apeliacinio teismo atstovė spaudai, teismo nuomone, pirmosios instancijos teismas teisingai nustatė bylos aplinkybes, tinkamai įvertino įrodymus, jų pagrindu padarė teisingas išvadas ir skyrė teisingą bausmę.

Nuteistojo gynėjas bandė Apeliacinį teismą įtikinti, kad A.Iskandirovas vaikiną nušovė būtinosios ginties sąlygomis, tačiau apeliacinės instancijos teismas nesutiko su tokiu situacijos traktavimu: konfliktas tarp nukentėjusiojo ir nuteistojo įvyko A.Iskandirovo iniciatyva jam papurškus iš dujų balionėlio dviem įvykyje dalyvavusiems vaikinams (įskaitant ir nušautąjį) į akis.

Netrukus po to A.Iskandirovas ėmė šaudyti, vaikinai bėgo nuo jo, o nuteistasis juos vijosi. Apšaudęs vaikinus A.Iskandirovas nuvažiavo automobiliu. Nuo šūvio sukniubęs nukentėjusysis, nuvažiavus A.Iskandirovui, buvo rastas gulintis sniege.

Apeliacinis teismas paliko ir pirmosios instancijos teismo priteistas sumas neturtinei žalai atlyginti. A.Iskandirovas du mažus vaikus auginančiai žuvusiojo našlei turės sumokėti 192 tūkst. litų, o jo tėvui – 100 tūkst. litų neturtinės žalos atlyginimo.

Incidentas įvyko 2009 metų vasario pabaigoje Kaune: apsvaigęs nuo kokaino A.Iskandirovas per konfliktą su dviem vaikinais juos apšaudė. Vienas iš jų buvo nušautas į krūtinę. Anksčiau tą vakarą vaikinai su A.Iskandirovu susipažino naktiniame klube ir važiavo pas A.Iskandirovą namo su keliomis merginomis. Prie namų A.Iskandirovas pareiškė, kad vaikinai nepageidaujami – lieka tik merginos.

Ir A.Iskandirovas, ir jo gynėjas prašė išteisinamojo nuosprendžio.

Šis nuosprendis dar gali būti skundžiamas Lietuvos Aukščiausiajam Teismui.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min