Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

8 metus Austrijoje pedofilo kalinta N.Kampusch išdrįso pasidalinti šiurpiais išgyvenimais

Natascha Kampusch
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Natascha Kampusch.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nataschos Kampusch istorija sukrėtė visą pasaulį – 8 metus pedofilas ją laikė rūsyje Austrijoje ir išnaudojo. Tik dabar, praėjus keliems metams po ištrūkimo į laisvę, mergina nusprendė papasakoti savo kančios istoriją.

N.Kampusch nuo ją kalinusio pedofilo Wolfgango Priklopilo pabėgo prieš ketverius metus. Praėjus vos kelioms valandoms po jos pabėgimo pedofilas nusižudė puldamas po traukiniu. Tačiau net ir praėjus tiek metų po to, kai baigėsi siaubinga istorija, mergina vis dar negali atsigauti ir teigia gyvenanti baimėje. Ji visą savo paauglystę praleido būdama uždaryta rūsyje, – pedofilas ją pagrobė, kai mergaitei buvo 10 metų, ir išlaikė net 8 metus.

Liepdavo vadinti „Šeimininku“

Ilgai nenorėjusi pasakoti apie tai, ką jai teko išgyventi rūsyje, dabar mergina paruošė savo autobiografinę knygą „3096 Days“ („3096 dienos“, aliuzija į skaičių dienų, praleistų uždarytai), kurioje atvirai pasakoja savo šiurpą keliančią istoriją. Manoma, kad ši autobiografinė knyga uždirbs merginai milijoną svarų sterlingų.

Šioje knygoje dabar 22 metų sulaukusi mergina pasakoja, kaip ją mušdavo 200 kartų per savaitę, kaip ji būdavo prirakinama prie jos pagrobėjo tuo metu, kai jie kartu miegodavo, kaip ji buvo verčiama nusiskusti savo plaukus ir dirbti pusiau nuoga namuose.

„Dabar aš jaučiuosi pakankamai stipri, kad galėčiau papasakoti mano pagrobimo istoriją“, – telegraph.co.uk cituoja merginą.

Ji pasakoja, kad pedofilas liepdavo vadinti jį „Maestro“, „Šeimininku“, sakydavo jai „Tu nebesi Natascha. Dabar tu priklausai man.“

Nuo smūgių lūždavo kaulai

Mergina rašo, kad kankintojas mušdavo ją taip stipriai, kad lūždavo jos kaulai. „Jis nepakęsdavo, kuomet iš skausmo pradėdavau verkti, – sako N.Kampusch. – Tuomet pedofilas griebdavo ją už gerklės ir kišdavo galvą po vandeniu tol, kol ji beveik uždusdavo.

Mergina šioje knygoje atvirai rašo ir apie tai, kaip pagrobėjas ją išnaudodavo seksualiai – pirmą kartą naktį ne po žeme pedofilo lovoje ji praleido būdama 14 metų. Tuomet vyras prirakino ją prie savęs antrankiais ir pareikalavo jos neišleisti nei garso.

N.Kampusch pasakoja, kad ji bent kelis kartus bandė nusižudyti. „Aš žinojau, kad negalėsiu visą gyvenimą nugyventi taip. Buvo vienintelis kelias iš to: atimti sau gyvybę. Būdama 14 aš bandžiau kelis kartus pasismaugti drabužiais. 15-os bandžiau supjaustyti savo riešus siuvimo adata“, – pasakoja mergina.

Komentarai
Šioje istorijoje Austrija, Pedofilija
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min