Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aliaksandras Lukašenka šalies jaunimą ragina imti pavyzdį iš Steve'o Jobso

Aliaksandras Lukašenka
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Aliaksandras Lukašenka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka ragina jaunimą kliautis ne valstybės pagalba, bet savo talentu ir jėgomis, pranešama BBC tinklalapyje.

„Iškiliausi pasaulio žmonės, kurie turtus susikrovė pasinaudodami savo gabumais, niekada pinigų nevertino aukščiau už kūrybą“, – pareiškė A.Lukašenka penktadienį Minske Baltarusijos respublikinės jaunimo sąjungos suvažiavime.

A.Lukašenka pateikė tokio žmogaus pavyzdį – tai bendrovės „Apple“ steigėjas Steve'as Jobsas. „Šis žmogus uždirbdavo milijardus dolerių, tačiau didžiausią malonumą rasdavo naujuose atradimuose, genialiuose nušvitimuose, kurie keisdavo mūsų pasaulį“, – pažymėjo valstybės vadovas.

Oficialiai provyriausybinei organizacijai, kuri yra baltarusių komjaunimo teisių perėmėja, priklauso daugiau nei pusė milijono žmonių. A.Lukašenka abejojo, ar visi jauni žmonės, priklausantys organizacijai, nuoširdžiai ir giliai tiki jos idealais.

„Greičiausiai taip nėra. Ir tai turbūt jūsų didžiausias trūkumas, kurį reikia atkakliai taisyti, kad visi jūsų nariai būtų įtraukti į gyvą, kunkuliuojančią organizacijos veiklą. Jūsų armija didžiulė. Dabar jūs turite padaryti taip, kad ji išties taptų kovinga, gerąja šio žodžio prasme“, – įsitikinęs valstybės vadovas.

Anksčiau ne kartą būta nusiskundimų, kad į šią organizaciją jaunimas verčiamas stoti. „Paskutiniu metu žiūriu, kad ši tema atslūgo. Iš tiesų, jėga suvaryti į organizaciją daugiau nei pusę milijono žmonių – tai tiesiog fantastika“, – įsitikinęs Baltarusijos prezidentas.

A.Lukašenka įsitikinęs, kad Baltarusija susidoros su dabartiniais sunkumais, tačiau ragino jaunimą neištižti.

„Ruoškitės gyventi naujame pasaulyje – be saviapgaulės ir rožinių akinių, negailestingos konkurencijos pasaulyje, kur negalima ištižti ar būti išlaikytiniu“, – sakė valstybės vadovas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min