Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Didžiosios Britanijos homoseksualistai sulaukė vadovėlio apie vaikų priežiūrą

Kūdikis
Photos.com nuotr. / Kūdikis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Labdaringa Didžiosios Britanijos gėjų ir lesbiečių organizacija „Stonewall“ išleido specializuotą vaikų priežiūros vadovėlį tėvams homoseksualistams, pranešė „The Daily Telegraph“.

Vadovėlio leidybos išlaidas apmokėjo Londono spermos bankas.

Kaip rašo dienraštis, vadovėlis detaliai paaiškina gėjams, kaip galima tapti tėvu, pateikia išsamią informaciją apie spermos donorystę ir surogatinę motinystę. Be to, pateikiamos nuorodos į visus Britanijos įstatymų pakeitimus, suteikusius galimybę homoseksualistams auklėti vaikus.

Kaip pareiškė „Stonewall“ vadovas Benas Summerskillas, dabar britų gėjams atėjo puikiausias laikas sukurti pilnavertes šeimas, nes įstatymai jų pusėje.

Be vaikų priežiūros procedūrų aprašymo, vadovėlyje taip pat pateikiami Kembridžo universiteto mokslininkų tyrimo rezultatai, liudijantys, kad homoseksualistų šeimose užaugusių vaikų elgesys niekuo nesiskiria nuo vaikų iš įprastų šeimų elgesio.

„Stonewall“ spaudos tarnybos vadovas Gary Nunnas pareiškė, kad vadovėlio išleidimas turėtų paspartinti pilnaverčių gėjų šeimų kūrimo procesą, nes šių metų gegužės mėnesio duomenimis, iš 3 200 Didžiojoje Britanijoje įvaikintų vaikų tik 60 įvaikino tos pačios lyties poros.

Civilinės vienos lyties asmenų sąjungos Didžiojoje Britanijoje įteisintos nuo 2005 metų gruodžio. Įteisinus tokias santuokas, britai homoseksualistai gavo ir teisę įsivaikinti.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min