Lietuvos jaunimas – apolitiškas, įsitikinęs premjero A.Kubiliaus patarėjas J.Survila
Anot patarėjo, sekdami savo tėvų pėdomis, eina žinomų politikų vaikai... 18
Ketvirtadienis
2012.02.09
Ispanijoje areštuoti trys vyrai, sukūrę vieną iš didžiausių pasaulyje tinklo virusų „Mariposa“ – į šį tinklą pakliuvo apie 12,7 milijono kompiuterių pasaulyje.
Kaip praneša „Associated Press“, trys vyrai – 31, 30 ir 25 metų – sukūrė šį tinklo virusą ir juo naudodamiesi vogė kompiuterių savininkų kreditinių kortelių ir internetinės bankininkystės duomenis. Jeigu vyrų kaltė bus įrodyta, jiems gresia iki 6 metų kalėjimo.
Kaip skelbia policijos atstovai, šią gaują sudarė itin talentingi programišiai, sukurti kompiuterinę programą „Mariposa“, kuri buvo naudojama kompiuteriams užkrėsti, padėjo profesionalai, ji apibūdinama kaip „labai efektyvi". Įgyvendinti kompiuterines vagystes jiems padėjo pažįstami žmonės iš nusikalstamo pasaulio.
Tinklas apėmė kompiuterius 190 valstybių, buvo užkrėsti bent 40 didelių bankų kompiuteriai.
Tirdama šią bylą Ispanijos policija bendradarbiavo su keliomis kompiuterinį saugumą užtikrinančiomis bendrovėmis.
- uzeik ir siuskis nemokamus filmus,muzika,zaidimus ir t.t
Atsiųsta
m.15min.lt (15min.lt Mobili versija)
Manau nepavyks irodyti :-) juk rankos programeriu ne kreivos kad paliktu galimybe buti apkaltintais
ir nei vieno užkrėsto linux kompo......visi tik su langinėmis...
juos pacius reikia uzkresti aids virusu ir i kokia sala negyvenama...
Suseme nerdus :D

Skaitykite daugiau... 1 SPORTAS
KAIP VYKO RUNGTYNĖS SKAITYKITE ČIA: „Top 16“ etapas ir toliau tuščias: „Žalgiris“ – „Barcelona“ 58:67 (ATNAUJINTA: 22.09) 71 SPORTAS
TAIP PAT SKAITYKITE: „FC Barcelona“ treneris Xavieras Pascualis: „Nuo antrojo kėlinio perėmėme iniciatyvą“ 1 SPORTAS