Sekmadienis
2015.04.26
@Jurgita Lapienytė Tik tu, vaikeli, nekvailiok. Kartų kaita TS-LKD #15minlt t.co/zaHUYg8..
@Indrė Bungardaitė . @PauliusGritenas demaskuoja radikalus, kurie skleidžia Kremliaus propagandą Europos Parlamente #15minlt t.co/SmVcRMG..
@Paulius Grinkevičius Pagaminti #GalaxyS6Edge kainuoja daugiau, nei #Iphone6plus, bet Samsung telefonas kainuoja mažiau. Kodėl? t.co/alCsM1t.. #15min
Vilnius +9°
Daugiau Orai.lt

Ukraina išlieka sniego gniaužtuose: viename kelyje susidarė 70 kilometrų kamštis

Ukrainoje gausiai prisnigus, paskelbta ypatingoji padėtis.
„Scanpix“ nuotr. / Ukrainoje gausiai prisnigus, paskelbta ypatingoji padėtis.
A A
Šaltinis: 15min.lt

Ukrainoje ir toliau gyvenimas paralyžiuotas dėl čia siautusios stiprios pūgos, keliai aplink Kijevą tapo beveik nepravažiuojami, praneša newsru.com.

Keliuose susidarė milžiniški kamščiai. Kelyje Kijevas-Žitomiras automobilių kamštis siekia 70 kilometrų. Kai kurie vairuotojai čia laukia jau 12 valandų.

Kelyje Kijevas-Borispolis sunkiasvoriai automobiliai stovi kelių dešimčių kilometrų ilgio eilėse. Pareigūnai neleidžia jiems važiuoti toliau. Kai kurie vilkikai čia taip įstrigo sniege, kad be specialiosios technikos jau nebegalės pajudėti iš vietos. 

Dvi paras trukęs stiprus snygis sekmadienį dieną baigėsi, tačiau kol kas Kijevui išsivaduoti iš sniego sekasi sunkiai. Ukrainos sostinės gatvėse įstrigę apie 100 tramvajų ir troleibusų. 

Anksčiau buvo skelbta, kad Kijeve žmonės šluoja iš parduotuvių maisto produktus, mieste jau pristigta duonos. Be elektros buvo likę apie 600 gyvenviečių. 

Ypatingoji padėtis Kijeve bus paskelbta dar bent savaitę, o pirmadienis dėl itin sudėtingų eismo sąlygų paskelbtas nedarbo diena – žmonės turės atidirbti už jį ateinantį šeštadienį. 

Optimistinė žinia yra tai, kad į Kijevą jau pamažu pradedama leisti įvažiuoti krovininiams automobiliams, vežantiems maisto produktus. 

Komentarai: 10
Žymės Kijevas, Ukraina
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą