Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jungtinių studijų diplomų Mykolo Romerio universitete siekia antroji magistrantų laida

Mykolo Romerio universitetas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Mykolo Romerio universitetas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rugsėjo 27 d., 10.30 val., Mykolo Romerio universitete ( II-230 a.) prasidės dvi savaites truksiantis Erasmus intensyvios programos „Socialinės gerovės teorijos ir lyginamieji tyrimai“ paskaitų kursas.

Jame dalyvaus jungtinės tarptautinės magistrantūros studijų programos „Lyginamoji socialinė politika ir gerovė“ studentai iš Mykolo Romerio universiteto (MRU), Linco Johano Keplerio (Austrija) ir Tamperės (Suomija) universitetų bei kitų socialinių mokslų sričių programų studentai iš Austrijos, Suomijos, JAV, Čekijos, Jungtinės Karalystės, Rusijos.

Jau antrą kartą Universitete vykdoma ši jungtinė tarptautinė magistrantūros studijų programa truks dvejus metus. Pirmasis paskaitų ciklas organizuojamas Mykolo Romerio universitete, vėliau intensyvūs kursai persikels į Austrijos ir Suomijos universitetus. Sėkmingai baigiamuosius darbūs apsigynę magistrantai gaus trijų universitetų rektorių pasirašytus jungtinių studijų diplomus.

Giedrė Blažytė, viena Universiteto absolvenčių, kuriai šiemet buvo iškilmingai įteiktas toks trijų rektorių patvirtintas jungtinių studijų diplomas pastebi, kad tai didžiulis privalumas ieškant darbo: „Juk tai reiškia ir puikų užsienio kalbų mokėjimą, ir visapusišką patirtį, ir geras profesines žinias“.

Antrajai jungtinės tarptautinės magistrantūros studijų programos laidai iš MRU, Austrijos ir Suomijos, šiais mokslo metais netrukus pradėsiančiai intensyvius kursus, paskaitas Universitete skaitys užsienio svečiai – prof. Josef Weidenholzer, dr. Angela Wegscheider (Austrija) prof. Pertti Koistinen, Minna Zechner (Suomija), taip pat MRU Socialinės politikos katedros dėstytojai.

MRU Socialinės politikos fakulteto dekanė prof. dr. Leta Dromantienė džiaugiasi, kad fakulteto dėstytojai užmezgė puikius ryšius su kolegomis iš Austrijos ir Suomijos, intensyvūs kursai vyksta įdomiai, anglų kalba gyvai diskutuojama aktuliais Europos socialinės politikos ir gerovės klausimais. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min