Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

KTU viešojo sektoriaus ekonomikos bakalaurai matavosi Kauno valdininkų kėdes

KTU studentai Kauno miesto savivaldybėje
KTU nuotr. / KTU studentai Kauno miesto savivaldybėje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto viešojo sektoriaus ekonomikos programos studentai, Kauno savivaldybėje susitikę su Kauno miesto tarybos ir savivaldybės atstovais, įsitikino – viešojo sektoriaus ekonominiai sprendimai neatsiejami nuo politikos.

Tuo metu savivaldybėje kaip tik vyko Kauno regiono plėtros tarybos posėdis, kuriame buvo renkama geriausia vieta viešajam logistikos centrui steigti. Studentai praktiškai įsitikino, kad rasti visas puses tenkinantį sprendimą nėra paprasta, kad jį priimant reikia pačių įvairiausių ekonomikos, finansų ir kitų žinių.

Lankydamiesi Kauno miesto savivaldybėje studentai susitiko su savivaldybės Bendrųjų reikalų departamento direktoriumi Valentinu Markevičiumi. Jis studentams pristatė savivaldybės administracijos struktūrą, papasakojo apie skyrių ir tarnybų veiklą.

Studentus ypač sudomino savivaldybės tarybos nario, Kultūros, bendruomenių ir savivaldos plėtojimo komiteto pirmininko dr. Raimundo Kaminsko Antikorupcijos komisijos pristatymas. Studentai sužinojo apie Urbanistikos skyriaus darbą – apie jį papasakojo skyriaus vedėjo pavaduotojas Rytis Petras Strimaitis. Šis skyrius per metus priima 2 000–3 000 lankytojų, o tai yra didžiausi rodikliai iš visų padalinių.

Pasigrožėję Kauno miesto panorama nuo savivaldybės stogo, susitikimo dalyviai aptarė tolesnes KTU ir Kauno miesto tarybos bei savivaldybės administracijos bendradarbiavimo galimybės. Nutarta dar šiais metais organizuoti du susitikimus, kuriuose būtų pristatomi Kauno miesto savivaldybės ir seniūnijų bendradarbiavimo aspektai. Susitikimo pabaigoje R. Kaminskas studentams įteikė Kauno miesto ženklelius su mero Andriaus Kupčinsko parašu, o programos kuratorei prof. habil. Žanetai Simanavičienei – Kauno miesto herbą.

Anot studentų, tokio tipo renginiai turėtų vykti nuolat – konkretūs susitikimai, pokalbiai ir diskusijos padeda geriau suprasti specialybę ir daugiau sužinoti apie ateityje laukiančius darbus bei iššūkius. „Ši ekskursija tikrai buvo puiki mintis – susitikimas visiems patiko, buvo įdomu išvysti savivaldybės darbą iš arti. Įsitikinome, kad šiame darbe reikalingos įvairios žinios, kurių pats laikas semtis Universitete“, – sakė studentė Gerda Keraitytė.

KTU Ekonomikos ir vadybos fakultete dėstomos viešojo sektoriaus ekonomikos programos tikslas – rengti plataus profilio aukštos kvalifikacijos viešojo sektoriaus ekonomikos specialistus, kurie įgytų universalių bendrojo lavinimo žinių ir specialiųjų studijuojamos krypties žinių, gebėtų šias žinias pritaikyti viešajame sektoriuje. Studijų programa skirta paruošti valstybės tarnautojus, gebančius dirbti ministerijose, žinybose, savivaldybėse, atitinkamo profilio viešosiose įstaigose, nevyriausybinėse organizacijose.

Studentai, baigę KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto viešojo sektoriaus ekonomikos studijų programą, studijas gali tęsti magistrantūroje, o jas pabaigę – socialinių mokslų srities ekonomikos krypties doktorantūroje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min