Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

MRU pasirašytos sutartys su Tailando Siamo ir Budapešto Corvinus universitetais

Susitarimas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Susitarimas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Birželio 23 d. Mykolo Romerio universiteto (MRU) rektorius prof. Alvydas Pumputis pasirašė bendradarbiavimo sutartis su Tailando Siamo universiteto prezidentu prof. Pornchai Mongkhonvanit ir Budapešto Corvinus prorektoriumi prof. Dr. Norbert Kis.

Bendradarbiavimo sutartimis tarp universitetų siekiama skatinti tarptautinę plėtrą, remti tarpusavio švietimo, mokslo, profesinę bei kultūrinę veiklą, teigiama išplatintame pranešime.

Šalys sutartimis susitarė vykdyti bendrus mokslinius tyrimus, plėsti jungtines studijų programas, organizuoti bendras konferencijas, seminarus, kvalifikacinius kursus, skatinti studentų, akademinės bendruomenės narių judėjimą.

Rektorius prof. A.Pumputis padėkojo Tailando Siamo ir Budapešto Corvinus universitetų vadovams už pastangas rengiant sutartis ir sakė tikįs puikiomis sutarčių įgyvendinimo galimybėmis.

Prof. P.Mongkhonvanit pažymėjo, kad tarptautiškumo siekiančiam Tailando Siamo universiteto tai gera proga ir postūmis naujajai kartai siekti įvairesnio išsilavinimo, aktyviai dalyvauti bendruose projektuose.

Tailando Siamo universiteto prezidentas pakvietė MRU dėstytojus ir Lietuvos verslininkus atvykti į Bankoką, kur artimiausiu metu bus organizuojamas bendras verslo ir universiteto forumas.

Apie studentų, dėstytojų mainų svarbą kalbėjo ir Budapešto Corvinus tarptautinių reikalų prorektorius N.Kis. Pasak jo, sutartis – tai rėmai, kurie leis formuoti bendradarbiavimą, intensyviau bendrauti panašią istoriją, ekonominę ir socialinę situaciją turinčioms Vidurio Europos šalims.

Svečiai iš Tailando ir Vengrijos atvyko į Mykolo Romerio universitetą dalyvauti Pasaulio universitetų asociacijos birželio 24 – 26 d. organizuojamame Kongrese.

Rektorius A.Pumputis bei prezidentas P. Mongkhonvanit kalbėjo apie būsimą Kongresą, aptarė bendradarbiavimo gaires.

MRU vyksiančiame renginyje dalyvaus atstovai iš beveik 100 pasaulio universitetų, susirinks virš 70 rektorių, atvyks svečiai iš daugiau kaip 60 šalių.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min