Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Neeiliniame LSAS Kongrese bus renkamas naujas organizacijos vadovas

Ieva Dičmonaitė
15min.lt/Irmanto Gelūno nuotr. / Ieva Dičmonaitė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lapkričio 12 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete (Saulėtekio al. 11) vyks neeilinis Lietuvos studentų atstovybių sąjungos Kongresas, kurio metu, atsistatydinus iki šiol organizacijai vadovavusiai Ievai Dičmonaitei, bus renkamas naujasis vadovas.

Lietuvos studentų atstovybių sąjungos tarybos sprendimu iki neeilinio Kongreso laikinai prezidentės pareigas ir toliau eis I.Dičmonaitė. Kandidatai į LSAS prezidento postą dokumentus turi pateikti ne vėliau nei likus dviems savaitėms iki rinkimų – iki spalio 28 d. 15 val. Dokumentus kandidatai turi pristatyti asmeniškai į LSAS biurą, Geležinio vilko g. 12, Vilnius.

Norintys kandidatuoti į LSAS prezidentus turi pateikti šiuos dokumentus: gyvenimo aprašymą, kuriame atsispindėtų asmeninis patyrimas ir vaidmuo studentų judėjime, būtų nurodyti organizaciniai sugebėjimai ir kvalifikacija, išsilavinimas, narystė ir priklausymas politinėms ar kitoms organizacijoms. Kartu su gyvenimo aprašymu pateikiama motyvacija, veiklos programa ir numatomos prioritetinės sritys bei ne mažiau kaip penkių LSAS narių studentų atstovybių rekomendacijos.

Kongresas – aukščiausias LSAS valdymo organas, besirenkantis kartą per pusę metų, kuriame sprendimus priima LSAS narių deleguoti atstovai. Konferencija priima, keičia ir papildo LSAS Įstatus bei Reglamentą, išklauso ir tvirtina Prezidento ir Kontrolės komisijos ataskaitas, sprendžia klausimus, susijusius su narių statuso įgijimu ir netekimu, renka prezidentą bei kontrolės komisiją, priima nutarimus dėl LSAS tikslų ir programų įgyvendinimo.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min