Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rektorius naujajam MRUSA prezidentui linkėjo didžiausios sėkmės

Rektorius naujajam MRUSA prezidentui linkėjo didžiausios sėkmės.
MRU nuotr. / Rektorius naujajam MRUSA prezidentui linkėjo didžiausios sėkmės.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmadienį Mykolo Romerio universiteto rektorius prof. Alvydas Pumputis priėmė naująjį, praėjusią savaitę išrinktą, Universiteto studentų atstovybės (MRUSA) prezidentą Lauryną Juozapaitį. Susitikime taip pat dalyvavo Universiteto kancleris doc. dr. Saulius Spurga.

Šiltame pokalbyje rektorius pasidžiaugė studentų pasirinkimu ir linkėjo atstovybei išlaikyti pastovesnį lyderį. Prof. Alvydas Pumputis priminė Universiteto nuostatą, kad jame studentas – pagrindinė figūra, o dialogas su studentui – esminis motyvas modeliuojant aukštosios mokyklos veiklą.

MRU nuotr./Laurynas Juozapaitis
MRU nuotr./Laurynas Juozapaitis

Apčiuopti visuomenės poreikį, o ypač jaunosios kartos poreikį mums labai svarbu, sakė Mykolo Romerio universiteto rektorius. Studentų atstovybė gali ir turi tapti tarpininku įsiklausant į studentų poreikius. Tuo labiau, kalbėta rektoriaus ir MRUSA prezidento susitikime, skiriasi ir kinta pirmakursių, bakalauru ar magistrų interesas, o juos visus reikia girdėti. Studentų atstovybės taip pat prašyta veiksmingesnės pagalbos telkiant vieningą Universiteto bendruomenę, patarimų, atskleidžiant silpnąsias ir stipriąsias aukštosios mokyklos puses.

Dėkodamas už sveikinimus ir linkėjimus MRUSA lyderis Laurynas Juozapaitis trumpai supažindino su savo pirmųjų kaip prezidento veiksmų planu, pabrėždamas veiklos, o ne žodžių svarbą. Vienas esminių Universiteto Studentų atstovybės siekių, sakė L.Juozapaitis, tapti atviresne organizacija.

Pokalbyje taip pat kalbėta studijų kokybės, jų prieinamumo gerinimo klausimais, sutarta dėl poreikio aktyviau propaguoti jungtines studijas ir mainų programas, aptartas būsimas studentų – ambasadorių, atstovausiančių Universitetui ir vyksiančių į mokyklas, projektas.

Universiteto ir Studentų atstovybės santykiai vystysis tuo sklandžiau, kuo aiškesnes ir skaidresnes tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo taisykles nustatysime, – linkėdamas sėkmės prezidentui L.Juozapaičiui sakė Universiteto kancleris S.Spurga. 

 

 
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min