Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Studentams tobulėti padės lietuviai profesionalai iš Jungtinės Karalystės ir JAV

Londonas
„Scanpix“ nuotr. / Londonas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Londono Sityje dirbančių lietuvių profesionalų klubas „Lithuanian City of London Club“ (LCLC) jau trečius metus iš eilės organizuoja projektą „City Big Brother“.

Šiais metais patyrę lietuviai profesionalai savo žiniomis ir patarimais padės tobulėti į verslo, ekonomikos, tarptautinių santykių, teisės bei meno sritis besigilinantiems studentams, siekiantiems karjeros ar tolimesnių studijų Lietuvoje bei užsienyje. Sėkmės sulaukęs projektas šiemet plečiamas toliau: prie Jungtinėje Karalystėje (JK) dirbančių profesionalų prisijungia ir 20 kvalifikuotų specialistų iš JAV.

„Praėjusiais metais į projektą paraiškas pateikė 60 gabių studentų iš JK ir Lietuvos, iš kurių pusė buvo atrinkti dalyvauti. Šiais metais projektas padalintas į dvi dalis – „City Big Brother“ JK ir „USA Big Brother“ JAV – tad studentai galės pasirinkti, su kurios šalies didžiaisias broliais norėtų bendrauti. Planuojame, kad projektas sulauks virš 100 kandidatų paraiškų“, – džiaugėsi projektą sumanęs Rytis Vitkauskas.

JK ir JAV šiemet atstovaus iš viso virš 50 didžiųjų brolių, tarp kurių – verslo konsultantai, tesininkai, finansų specialistai, tarptautinių santykių ir meno ekspertai.

„Projektu skatiname bendradarbiavimą tarp sėkmingai užsienyje įsitvirtinusių lietuvių (didžiųjų brolių/seserų) ir jaunų, karjeras dar tik planuojančių studentų (mažųjų brolių/seserų). Tikimės, kad perspektyvus Lietuvos jaunimas galės profesiškai tobulėti, perimdamas vyresniųjų sukauptą tarptautinę patirtį, žinias ir sėkmės formules“, – pasakojo „USA Big Brother“ projekto koordinatorė Lina Tolvaišaitė.

Kaip ir anksčiau, „City Big Brother“ Londone organizuoja Rytis Vitkauskas, privataus kapitalo fondo „Summit Partners“ viceprezidentas, Petras Vaičius, „BofA Merrill Lynch“ banko viceprezidentas investicinės bankininkystės srityje ir Indrė Dargytė, „Laven Partners“ dirbanti alternatyvių fondų analitikė. Šiemet komandą papildė ir Andrius Šlekys, pernai buvęs Ryčio mažuoju broliu. Šią vasarą jis karjerą pradės Londone, investiciniame banke „Jefferies“.

JAV „USA Big Brother“ projektą kuruoja Lina Tolvaišaitė, LCLC nario Dariaus Daubaro mažoji sesutė, šiuo metu dirbanti Pasaulio Banke Vašingtone, bei „Global Lithuanian Leaders“ atstovai Rokas Beresniovas, HSBC banko Vašingtone viceprezidentas, ir Edvinas Minkštimas, pianistas, žymios Niujorko Juilliard menų mokyklos doktorantas.

Projekte kviečiami dalyvauti paskutinių bakalauro ir magistro kursų studentai is Lietuvos, JK, JAV ir kitų šalių universitetų, rimtai besidomintys tolimesnėmis studijomis, profesine praktika ar karjera Lietuvoje ir užsienyje. Daugiau informacijos apie projektą ir jo dalyvavimo sąlygas galima rasti interneto svetainėse www.litcityclub.co.uk ir www.lithuanianleaders.org. Kandidatų paraiškos į vieną iš projektų pasirinktinai laukiamos iki balandžio 15 dienos el. paštu CityBigBrother@gmail.com („City Big Brother“) arba USABigBrother@gmail.com („USA Big Brother“).

Po dalyvių atrankos bei suskirstymo poromis prasidės neformalus bendravimas, kurio forma – skambučiai, elektroniniai laiškai, pokalbiai „Skype“ ar susitikimai prie puodelio kavos. Kandidatai įspėjami, kad dėl didelio didžiųjų brolių ir seserų užimtumo, bendravimo forma ir rezultatas priklausys tik nuo jų pačių aktyvumo bei organizuotumo.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min