Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Studentas iš KTU „barako“: galime būti vieningi ir susitvarkyti savo aplinką!

KTU bendrabutis
KTU studento nuotr. / KTU bendrabutis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Reaguodamas į anksčiau „Studentų zonoje“ publikuotas nuotraukas iš KTU „barako“, kuriose puikavosi įspėjamieji plakatai nedergti aplinkos, alaus butelių kamšteliais dekoruotos sienos ir nuorodos į erotinio masažo kambarį, kitas studentas pasidalijo visiškai kitokiu vaizdu, kurį susidarė gyvendamas KTU bendrabutyje.

„Studentai keičiasi, kokie jie buvo ir kokie yra, sunku lyginti. Faktas vienas, jog visada studentiška dvasia daugiausiai gyvena tie, kurie 24 valandas per parą būna tarp savo bendraminčių. Skirtingi studentai skirtingai suvokia bendruomeniškumą – norą studentauti.

Visos formos (jeigu neperžengi ribų) yra teisingos. Bendrabutis savo išskirtinumą pabrėžia čia gyvenančiais studentais. Juk čia ir turime savo erdvę, kurioje galima ir reikia save realizuoti.

Siunčiame vieną pavyzdį, kaip gyvena KTU bendrabučio bendruomenė, ji tikrai yra vieninga, ji sugeba ne tik garsiai šūkauti ir linksmai vakaroti, bet ir pati tvarkyti savo aplinką. Puikus pavyzdys, jog suteikdami studentams erdvės galime padaryti puikius pokyčius mūsų visų labui.

Tikrai ne visada turime užtikrintus finansus, nepakankamas dėmesys yra skiriamas studentų socialinei aplinkai, bet su studentiška dvasia daug ką galime susikurti patys. Didelis noras ieškoti ir įgyvendinti studentiškus užmojus veda mus į priekį (žinoma, turi būti stiprus vyresniųjų palaikymas).

Juk pačių dažytą sieną vargu ar patys toliau gadinsim?“

O kaip atrodo gyvenimas tavo „barake“? Trumpai papasakok, pridėk keletą nuotraukų ir siųsk e.paštu studentai@15min.lt!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min