Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VU studentai antrai kadencijai prezidente išrinko Moniką Sičiūnaitę

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gegužės 9 dieną vyko Vilniaus universiteto Studentų atstovybės (VU SA) ataskaitinė–rinkiminė konferencija, kurios metu buvo išrinktas Studentų atstovybės prezidentas bei revizijos komisija. VU studentai antrai kadencijai prezidente išrinko Istorijos fakulteto studentę Moniką Sičiūnaitę. Konferencijos metu taip pat buvo patvirtintos 2008–2009 m. veiklos bei 2008 m. finansinė ataskaitos.

Šeštadienį vykusioje konferencijoje norą tapti VU SA prezidentu pareiškė tik Istorijos fakulteto trečio kurso studentė Monika Sičiūnaitė.

Ji teigė, jog antrai kadencijai nori pasilikti dėl to, kad „visi pirmus metus šyla kojas, aiškinasi kas ir kaip, o dabar aš jau galiu sakyti, kad išmokau daugybės dalykų ir galiu atstovybės veiklą padaryti efektyvesne. Manau“, – tęsė studentė, – „kad šiemet reikia dar daugiau dėmesio skirti fakultetuose esančių atstovybės padalinių pirmininkų stiprinimui. Taip pat nuolatos reikia puoselėti ir gerinti ryšį tarp pačios atstovybės ir studentų, dažniau suteikti progas būti išgirstiems ir jų nuomonę ginti aukščiausiose VU valdymo institucijose.“

Rinkiminėje konferencijoje dalyvavo 126 visų VU akademinių padalinių studentų delegatai išrinkti visuotinio susirinkimo (maksimaliai 141 delegatas, po 10 iš kiekvieno fakulteto ir prezidentas) metu. Jie ir nusprendė, kad Monika Sičiūnaitė yra verta tęsti pradėtus darbus ir likti savo pareigose dar vienerius metus: 107 – už, 16 – prieš ir 2 sugadinti.1 nebalsavo.

Daug dėmesio sulaukė ir revizijos komisijos narių rinkimai. Šis organas VU Studentų atstovybėje yra atsakingas už veiklos bei finansinį auditą. Šią komisiją sudaro penki studentai, kuriuos šiemet konferenciją patvirtino vienbalsiai. Naujaisiais VU SA revizijos komisijos nariais tapo: Brigita Burkauskaitė, Agnė Petrauskaitė, Petras Purlys, Darius Sakalauskas ir Karina Ufert, komisijos pirmininke išrinkta – Agnė Petrauskaitė.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min