Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus universiteto „Karjeros dienos 2011“ startuoja vasario 22 dieną

Studentai
Egidijaus Jankausko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Studentai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Novatoriškas mėnesio trukmės projektas sujungs per 50 renginių: atidarymo diskusiją, žinomų lektorių seminarus, orientacines varžybas, projekto naujovę – naudingų konsultacijų savaitę, ekskursijas, praktinius įmonių mokymus ir Karjeros mugę. Organizatoriai skatins studentus atsigręžti į karjerą, asmeninį tobulėjimą ir tikslo siekimą.

Vasario 22 dieną, atidarymo metu, bus surengta panelinė diskusija. Jos dalyviai – verslo, akademinio bei viešojo sektoriaus atstovai – atskleis savo požiūrius diskutuodami tema „Ko reikia, kad jaunimas sėkmingai įsilietų į darbo rinką?“. Jau kitą dieną po atidarymo prasidės dvi savaites truksiantis seminarų ciklas. Žinomi visuomenėje įvairių sričių profesionalai, konkurencingiausių įmonių vadovai dalinsis asmenine patirtimi, pasakos apie karjerą: jos iššūkius ir klaidas, lemiamus sprendimus ir sėkmės kainą.

Sektinų pavyzdžių ir efektyvaus darbo rezultatų įkvėpti studentai kovo 9 dieną galės dalyvauti orientacinėse varžybose. Keliaudami per įmonėse įsteigtus punktus, studentai susipažins su naujo produkto įdiegimo į rinką etapais. Kovo 8 dieną projekto organizatoriai pakvies jau į kitokio pobūdžio seminarus. Naudingų konsultacijų savaitės lektoriai-įmonių atstovai studentams patars asmeninių finansų valdymo, karjeros planavimo klausimais, atskleis, kaip tapti sėkmingu šiuolaikiniu vadovu, mokys planuoti laiką. Kvalifikuoti teisininkai patars, į ką būtina atkreipti dėmesį įsidarbinant, ir supažindins su teisiniais aspektais. Personalo įmonės specialistai padės paruošti gyvenimo aprašymą ir supažindins su realaus darbo pokalbio užkulisiais.

Kovo 17 dieną vyks praktiniai įmonių seminarai. Iš anksto užsiregistravę studentai nedidelėmis grupėmis dirbs kartu su įmonių atstovais. Interaktyvūs, netradicinės formos seminarai – galimybė studentams iš arti pamatyti įmonės veiklą, o potencialiems darbdaviams – pastebėti gabiausius ir labiausiai motyvuotus studentus. Viso projekto metu taip pat vyks ekskursijos į įmones. Baigiamasis ir neatsiejamas projekto akcentas – Karjeros mugė Saulėtekio rūmuose, kovo 23 dieną.

Šiemet dalyvauti Karjeros dienose užsiregistravo 35 įmonės. Projekto organizatorės, VU Studentų atstovybės, skaičiavimu, viso projekto metu su darbdaviais iš arčiau susipažinti turėtų penki tūkstančiai VU studentų.

VU KD' 11 privalumas – galimybė susipažinti su karjera praktiškai ir įrodyti, kad būtini sėkmės elementai yra ne tik profesinė patirtis. Ne ką mažiau lemia asmeniniai įgūdžiai, kuriuos tobulinti ir kviečia projekto organizatoriai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min