Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VU Filologijos fakultetas: misija įmanoma įvykdyta

Neteisingi gandai apie filologijos studijas – pribaigti.
Projekto „Išlaisvink kūrybiškumą“ organizatorių nuotr. / Neteisingi gandai apie filologijos studijas – pribaigti.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Du su puse mėnesio VU FilF studentai ir absolventai vykdė įvaizdžio formavimo ir kvietimo studijuoti Fakultete misiją. „Neteisingi gandai apie filologijos studijas – pribaigti,“ – po paskutiniojo projekto „Išlaisvink kūrybiškumą“ renginio džiaugėsi organizacinė komanda.

Respublikinio projekto renginiai, kuriuose žymūs, daug gyvenime pasiekę VU FilF absolventai Lietuvos mokiniams pasakojo savo sėkmės istorijas, o IV kurso studentai dalinosi studijų Filologijos fakultete patirtimi, vyko įvairiuose Lietuvos miestuose. Susitikimų maratonas baigėsi gruodžio 15 d. net 4 valandas trukusiu renginiu VU Filologijos fakultete.

„Supratau, kad filologo specialybė perspektyvi ir patraukli, o VU Filologijos fakultete – ne vien knygos,“ – teigė vienas susitikime dalyvavęs mokinys. „Gera pabūti su jaunimu iš įvairių Lietuvos kraštų. Įdomu pamatyti universitetą, kuriame ateityje gali tekti gyventi,“ – su šypsena kalbėjo kita renginio dalyvė.

Projekto Ialaisvink kūrybiakumą organizatorių nuotr./Neteisingi gandai apie filologijos studijas  pribaigti.
Projekto „Išlaisvink kūrybiškumą“ organizatorių nuotr./Neteisingi gandai apie filologijos studijas – pribaigti.

Į renginį susirinkę mokiniai buvo suskirstyti į mišrias, įvairiuose mietuose besimokančiųjų komandas. Komandos klausėsi išmintingos VU FilF dekano Antano Smetonos kalbos. Docentė Dalia Čiočytė susirinkusiems mokiniams suteikė galimybę pasijusti studentais skaitydama paskaitą apie literatūrą, kūrybiškumą ir gyvenimą. Mokinių komandos galėjo apžiūrėti senuosius Fakulteto pastatus, kur jų laukė įdomūs studentų-gidų pasakojimai, išgerti arbatos ir pasiklausyti gyvai studentų atliekamos muzikos. Susirinkusieji taip pat dalyvavo įvairiose kūrybinėse užduotyse: rašė romanų, poemų ir kitų žanrų kūrinių ištraukas, vertė tekstukus iš latvių kalbos bei sprendė dialektologinį kryžiažodį. Renginio metu mokinių darbą vertinusi kompetentinga dėtytojų komisija apdovanojo visus renginyje dalyvavusių komandų narius.

„Pradžioje buvo tik idėja ir neįmanomos misijos vizija. Šiandien misija yra įmanoma ir įvykdyta. Jau matome rezultatą – mokinius, kurie nori sugrįžti į mūsų fakultetą, kurie suprato, kokiu gyvenimo keliu nori eiti. Tai – geriausias ir didžiausias mūsų studijų metų pasiekimas, kuriuo didžiuojamės,“ – sakė projekto organizatorės.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min