2010 05 31

Anglai neįmušė nė vieno įvarčio, tačiau palaužė japonus (video)

Pasirengimą pasaulio čempionatui Pietų Afrikos Respublikoje ne pačia geriausia gaida baigė Anglijos rinktinė: nors įveikė Japoniją rezultatu 2:1, toli gražu nepradžiugino savų sirgalių geru žaidimu.
Anglai turėjo daug vargo kovodami su japonais
Anglai turėjo daug vargo kovodami su japonais / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tulio Tanaka pačioje mačo pradžioje (7 min.) išvedė Tekančios Saulės šalies komandą į priekį, o Frankas Lampardas po didžiosios pertraukos (56 min.) nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio, mat jį atrėmė japonų vartininkas.

Tiesa, pirmo įvarčio autorius T.Tanaka (72 min.), o vėliau ir Yuji Nakazawa (83 min.) įsimušė įvarčius į savus vartus, taip padovanodami pergalę anglams.

„Esu patenkintas žaidimu, kurį mes demonstravome antrame kėlinyje. Pirmame kėlinyje mes buvome tiesiog per lėti“, – po mačo teigė Anglijos rinktinės treneris Fabio Capello.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai