2010 07 12

Arjenas Robbenas pasiskundė dėl teisėjavimo (video)

Olandijos rinktinės puolėjas Arjenas Robbenas nebuvo patenkintas teisėjavimu per pasaulio futbolo čempionato PAR finalą. Futbolininko žodžiais, antrame kėlinyje aikštės teisėjas Howardas Webbas turėjo išvyti Carlesą Puyolį, pažeidusį taisykles prieš jį, rašo „Reuters“.
A.Robbenas ir C.Puyolis
A.Robbenas ir C.Puyolis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr./A.Robbenas buvo nepatenkintas teisėjavimu
A.Robbenas buvo nepatenkintas teisėjavimu.

Antrame kėlinyje vykusiame epizode A.Robbenas bėgo prie ispanų vartų ir stengėsi išsaugoti kamuolį grumdamasis su C.Puyoliu, tačiau juos pasitiko vartininkas Ikeras Casillasas. Olando nuomone, C.Puyoliui už neleistiną stabdymą turėjo būti parodyta geltonoji kortelė. Ispanas tuo metu jau buvo gavęs vieną geltonąją kortelę, tad būtų pašalintas iš aikštės.

A.Robbenas pridūrė, kad tokio lygio rungtynėms turėtų teisėjauti pasaulinės klasės teisėjas. Kruopščiai žodžius rinkdamas olandas tvirtino per 2010 metų finalo rungtynes pasigedęs geresnio teisėjavimo.

Vienintelė įvartį per rungtynių pratęsimą (116 min.) pelnė ispanų saugas Andresas Iniesta ir ispanai laimėjo 1:0. 109-ą minutę olandai neteko vieno žaidėjo, kai Johnui Heitingai buvo parodyta antra geltonoji kortelė ir jis buvo priverstas palikti aikštę.