Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dygliakiaulę internautai vadina didvyre: ji pasipriešino17 alkanų liūtų

Dygliakiaulė
Youtube.com stopkadras / Dygliakiaulė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Internete plintanti filmuota medžiaga, kai 17-os liūtų banda bandė nugalabyti dygliakliaulę, sukėlė emocijų audrą. Daugelis internautų stojo dygliakiaulės pusėn, nors prieš tai simpatizavo liūtams.

Savanos viduryje apspista liūtų bandos, dygliakiaulė nepasimetė ir padarė viską, ką galėjo, kad netaptų šių plėšrūnų vakariene. Pietų Afrikos Respublikos šiaurinėje dalyje esančiame Kriugerio parke šitaip užpulta dygliakiaulė, pajutusi mirtiną pavojų, iškart pasitelkė savo patikimiausią ginklą – spyglius.

Vienas parko prižiūrėtojų savo tinklapyje šią situaciją aprašė taip:

„Vakare atvėsus orui liūtų banda nusprendė, kad jau pats metas pasistiprinti. Sekdami plėšrūnams iš paskos, staiga pamatėme, kad jie kažką apsupo ratu. Paskui pradėjo stumdyti letenomis, bandydami apversti. Tačiau auka nė negalvojo pasiduoti. Ji pradėjo kratyti uodegą, skleisdama charakteringą, liūtų dėmesį blaškantį, garsą. Paskui pradėjo pamažu trauktis, neleisdama alkaniems liūtams prisiartinti pernelyg arti“.

Filmuotoje medžiagoje matomos dygliakiaulės paplitusios PAR ir Italijoje. Jų dyglių dūriai gana skausmingi, jie gali sukelti uždegimą ar užkrėtimą.

Dygliakiaulė sveria 13-27 kg. Buvo atvejų, kai besigindamos nuo pavojaus, dygliakiaulės ne tik sužeidė, bet ir atėmė gyvybę liūtams, leopardams ir netgi žmonėms.

VIDEO: Dygliakiaulės kova su liūtais
Dygliakiaulės kova su liūtais

 

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min