Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Girtas brazilas po muštynių su beždžionėmis pateko į ligoninę ir buvo nubaustas

N-18
Susidūrimas su beždžionėmis brazilui João Leite dos Santosui baigėsi ne itin linksmai.
Kadras iš „YouTube“ / Susidūrimas su beždžionėmis brazilui João Leite dos Santosui baigėsi ne itin linksmai.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Brazilas João Leite dos Santosas San Paulo zoologijos sode pamėgino pabendrauti su vorabeždžionėmis ir po šio lengvabūdiško poelgio atsidūrė ligoninėje dėl apkandžiotos plaštakos ir dilbio, pranešė „Jornal Cruzeiro do Sul“.

Incidentas įvyko prieš kelias dienas. Jį savo akimis matė didelis būrys zoologijos sodo lankytojų, o kažkas ir užfiksavo mobiliuoju telefonu ar vaizdo kamera.

Jau paguldytas į ligoninę J.L.dos Santosas papasakojo, kad tądien į zoologijos sodą jis atėjo gerokai padauginęs alkoholinių gėrimų. Jam pasirodė, kad visai smagu būtų nusigauti į beždžionių voljerą ir pažaisti su šiais gyvūnais. Mechaniku dirbantis vyriškis šoko į vandens griovį, skiriantį beždžionių voljerą nuo lankytojų, ir nubrido pas primatus.

Kai 64 metų J.L.dos Santosas pamėgino išlipti į voljero krantą, vorabeždžionės jį užpuolė. Gyvūnai ėmė kandžioti ir draskyti mechaniką, nes, greičiausiai, išsigando įsibrovėlio ir mėgino ginti savo teritoriją. Pats J.L.dos Santosas pernelyg nesipriešino, tačiau vis dėlto sugebėjo sužaloti vienai beždžionei akį. Kad gyvūnas buvo traumuotas, patvirtino zoologijos sodo veterinaras, apžiūrėjęs jį netrukus po incidento.

Tik smarkokai apkandžiotas vyriškis atsisakė idėjos pasilinksminti su beždžionėmis ir pasuko atgal. Kiti lankytojai padėjo jam išsiropšti iš voljero. Netrukus iškviesti medikai išvežė J.L.dos Santosą į ligoninę.

Ketvirtadienį paaiškėjo, kad J.L.dos Santosui buvo pareikšti kaltinimai dėl žiauraus elgesio su gyvūnais ir skirta bauda. Už pamuštą beždžionės akį mechanikas, kaip spėjama, netrukus bus pasiųstas ir į viešuosius darbus.

Vorabeždžionės gyvena Pietų ir Centrinėje Amerikoje. Suaugęs gyvūnas sveria nuo 4 iki 10 kilogramų, tačiau jo ūgis gali siekti iki 65 centimetrų. Dar apie 90 centimetrų siekia ilga vorabeždžionės uodega. Šie primatai aktyvūs dienomis. Minta vaisiais, sėklomis ir paukščių kiaušiniais.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min