Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trūksta savanorių, galinčių globoti katinėlius ir šunelius gyvybės vagonėliuose

Gyvybės vagonėlių gyventojas – katinėlis Vytautas
LGGD nuotr. / Gyvybės vagonėlių gyventojas – katinėlis Vytautas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus gyvybės vagonėliuose, įsikūrusiuose savivaldybės įmonės „Grinda“ teritorijoje (L.Giros g. 131, Vilnius), išgelbėti nuo sunaikinimo savo namų ir mylimo žmogaus laukia 20 šunelių ir 30 katinėlių.

Kreipiamės į visus gyvūnų likimams neabejingus žmones. Atėjo toks metas, kai vėl trūksta dirbančių rankų. Prašome atsiliepti žmones, kurie norėtų prisijungti prie šunų ir kačių vagonėlių tvarkymo. Kai kuriems mūsų savanoriams prasidėjo mokslai, kažkurie važinės į universitetus kituose miestuose, kažkurie eis į mokyklas, o katinėliai iš šuneliai nori valgyti ir gerti kiekvieną dieną.

Mums labai trūksta darbo rankų ir šunelius mylinčių širdžių. Reikia ateiti juo pavedžioti ir pamaitinti kasdien ryte 9–12 val. ir vakare 17–19 val., o išeiginėmis dienomis 14–16 val. Šuneliai įvairių ūgių, charakterių ir spalvų, tačiau juos visus vienija tai, kad jie – buvę „Grindos“ mirtininkai, išgelbėti iš mirties spąstų. Dabar jiems ieškoma naujų namų ir šeimininkų.

Labai kviečiame jus prisijungti prie šio kilnaus tikslo įgyvendinimo. Kuo mūsų gimtajame mieste bus daugiau laimingų mūsų silpnesniųjų draugų, tuo mums patiems bus saugiau ir šviesiau gyventi.

O galbūt jūs galite ateiti nors vieną dieną per savaitę ir sutvarkyti kačių vagonėlį, pamaitinti ir pagirdyti jo gyventojus. Galbūt galvojate, ką prasminga galite nuveikti, kam galėtumėte skirti savo laisvą laiką. Ateikite į katinėlių vagonėlį, mažyliai labai laukia jūsų rankų, jie labai pasiilgsta žmogaus, todėl visi stengiasi pakalbėti savo katiniška šneka, užšokti ant kelių ar pasitrinti į ranką šalta nosyte.

Kiekvienas katinukas mielas ir jaukus, kiekvienas trokšta būti paglostytas ar pakalbintas. Mažyliai labai laukia savo pastovių namučių. O kol gyvena vagonėlyje, labai laukia jūsų – tų, kurie galėtų ateiti į jų laikiną būstą ir su jais pabendrauti, o svarbiausia sutvarkytų jų pridarytas išdaigas.

Jei galite ir norite prasmingai praleisti keletą valandų savo laisvalaikio ir tuo pačiu padėti vagonėlio katinukams, susisiekite su Natalija (8 603 86788) arba Danute (8 652 44093). Jei norite padėti šuneliams, skambinkite Rasai (8 606 50618) arba Giedrei (8 676 71317).
 

Gyvybės vagonėlių katinėlių nuotraukas galite pasižiūrėti čia.

Gyvybės vagonėlių šunelių nuotraukas galite pasižiūrėti čia.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min