Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kalėdos svetur. 15min.lt skaitytojos Agnieszkos Kalėdos Varšuvoje (nuotraukos)

Kalėdinė eglė Varšuvoje
15min.lt skaitytojos Agnieszkos N. nuotr. / Eglutė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

15min.lt tęsia gražią tradiciją ir kviečia skaitytojus siųsti nuotraukas ir pasakojimus apie tai, kaip Kalėdos sutinkamos ir švenčiamos kitose pasaulio šalyse ir miestuose.

Štai skaitytoja Agnieszka N. praėjusiais metais pasidalino šventinėmis akimirkomis iš Lenkijos sostinės Varšuvos.

„Varšuva dar niekada nebuvo taip pasipuošusi šventėms. Nepaisydami ekonominės krizės, lenkai nemažai kainuojančiomis kalėdinėmis dekoracijomis bei lemputėmis papuošė keletą naujų gatvių, kurios anksčiau skendėjo tamsoje“, – pasakoja Agnieszka.

Anot Agnieszkos, ypač didelis dėmesys pernai buvo skirtas suremontuotai gatvei Aleje Ujazdowskie, kurioje įsikūrusi Lietuvos ambasada.

„Šventinės dekoracijos savivaldybei kainavo 1,9 mln. zlotų. Apie 3,5 mln. zlotų planuojama skirti Naujųjų metų sutiktuvėms, kurios tradiciškai rengiamos Varšuvoje, Konstitucijos aikštėje“, – įspūdžiais iš šventėms pasipuošusios Varšuvos praėjusiais metais dalijosi Agnieszka.

Redakcija dėkoja skaitytojai Agnieszkai N. už atsiųstas nuotraukas ir informaciją!

Gal ir Jums teko lankytis kuriame nors šventine dvasia alsuojančiame pasaulio mieste? Pasidalykite įspūdžiais ir nuotraukomis su visais 15min.lt skaitytojais. Laiškų laukiame el. paštu kaledos@15min.lt.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min