Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aušrinė, Austėja ir Antanas: geriau rogės, o ne televizorius

Vilniečių šeima pasirinko parką ir roges, o ne televizorių ir sotų stalą.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vilniečių šeima pasirinko parką ir roges, o ne televizorių ir sotų stalą.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Drėgną, varvančią ir rūke skendinčią pirmąją Kalėdų dieną sostinės Vingio parke sutikome tik kelias vaikštančias šeimas. Vienos vedžioja šunis, mėtosi sniego gniūžtėmis, kitos lėtu žingsniu klampoja per tyžtantį sniegą ir žvalgosi į aptirpusius sniego senius.

Rūkas čia – kaip reta tirštas, susiliejantis su sniego baltumu. Tolumoje regi tik medžių kontūrus, į rūką vedančius takelius, parko proskynas, todėl šiandien lengviau ne pamatyti, o išgirsti: kaip sniego pusnį įveikia šuo ar į metalinį kelio ženklą pataiko sniego gniūžtė.

Išgirdome ir vaikų juoką. Prasiyrę pro rūką sutikome vilnietį Antaną, su dukromis Aušrine ir Austėja į parką atėjusį pasivažinėti rogėmis.

„Netoli yra kalniukas. Tai ir einame“, – džiugiai pasakojo vyras. Paklaustas, kodėl nesėdi namuose, Antanas žvilgtelėjo į nekantraujančias dukras.

„Užtenka sėdėti prie stalo ar televizoriaus. Vakar buvo Kūčios, šiandien susėdome prie pusryčių stalo, o dabar išsiruošėme į parką, leisimės rogėmis nuo kalno. Oras nėra labai tinkamas, tačiau vis tiek gera, šilta, todėl namuose ir nesėdime“, – kalbėjo vyras.

Komentarai
Šioje istorijoje parkas, Televizorius, Vingio parkas , Rogės
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min