Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Įsikūnijimo“ aktorius Worthingtonas – nauja veiksmo filmų žvaigždė

Filmas „Titanų susidūrimas“
Kadras iš filmo / Filmas „Titanų susidūrimas“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Po „Įsikūnijimo“ sėkmės Holivude aktorius Samas Worthingtonas vadinamas naująja veiksmo filmų žvaigžde. Australas pastaruoju metu sulaukia vis rimtesnių kino pasiūlymų. Neseniai jį matėme pagrindiniuose vaidmenyse „Terminatorius. Išsigelbėjimas“ ir „Įsikūnijimas“, o netrukus Lietuvos kino teatrus pasieks įspūdingas nuotykių epas „Titanų susidūrimas“.

Šiame Louiso Leterrierio fantastiniame veiksmo filme Worthingtonas vaidina žymų graikų herojų Persėją, Dzeuso ir Danajos sūnų. Jo personažas, Dievo sūnus, augintas kaip paprastas žmogus, nepajėgė apginti savo šeimos nuo mistinio požeminio pasaulio valdovo Aido, todėl išsiruošia į labai pavojingą kelionę, norėdamas jį nugalėti. Keliaudamas Persėjas sutinka ir pamilsta princesę Andromedą, dėl kurios yra pasiruošęs įveikti bet kokią kliūtį.

„Aktorius Samas Worthingtonas šiame sudėtingame vaidmenyje turėjo suderinti kilnią ir jautrią širdį bei tvirtą, raumeningą kūną. Jam puikiai tai pavyko. Neįsivaizduoju kito tokio aktoriaus, kuris taip tiksliai būtų įkūnijęs mitologinę būtybę. Jo sukurtas Persėjas šioje juostoje labai veržlus ir ryžtingas“, – pasakojo filmo režisierius Louisas Leterrieris. Jis džiaugėsi, kad šis aktorius priverčia patikėti, kad jame glūdi dieviška siela.

S.Worthingtonas teigė, kad Persėjas, panašiai, kaip ir jo herojus „Įsikūnijime“ ar „Terminatoriuje“, siekia suvokti, kas jis toks yra ir kuo galiausiai nori tapti savo tikslo pusiaukelėje.

„Toks charakterio dvilypumas mane labai intriguoja“, – sakė veiksmo filmų žvaigždė.

Fantastinis nuotykių epas „Titanų susidūrimas“ kinuose pradedamas rodyti nuo balandžio 16 d.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min