Publikuota: 2010 birželio 11d. 16:21
15min.lt

Paskutinis „Saulėlydžio“ tęsinys „Brėkštanti aušra“ bus dviejų dalių filmas

Paskutinis filmas „Saulėlydžio“ sagoje „Brėkštanti aušra“ bus padalytas į dvi dalis. Anot pranešimo spaudai, pirmoji dalis kino teatruose turėtų pasirodyti 2011 metų lapkričio mėnesį.
Robertas Pattinsonas ir Kristen Stewart
„Acmefilm“ nuotr. / Robertas Pattinsonas ir Kristen Stewart

„Summit Entertainment“ patvirtino sklandžiusius gandus, kad finalinė filmo apie vampyro ir mirtingosios meilę dalis bus padalyta į du filmus. Abiejuose pagrindinius vaidmenis, kaip ir visuose buvusiuose „Saulėlydžio“ tęsiniuose bei liepos 2 d. kinuose dar tik pasirodysiančiame „Užtemime“, atliks Robertas Pattinsonas, vaidinantis Edvardą, o jo mylimąją Bellą – Kristen Stewart.

Išplatintame spaudos pranešime teigiama: „Visų „Saulėlydžio“ sagų leidybos kompanija „Summit Entertainment“ patvirtino, kad „Saulėlydžio“ tęsinys „Brėkštanti aušra“ bus išleistas kaip dvi skirtingos dalys, kurių pirmoji pasirodys 2011 metų lapkričio mėnesį. Filmavimo darbai prasidės jau šių metų rudenį.“

Neseniai R.Pattinsonas pajuokavo apie „Brėkštančioje aušroje“ būsiančias sekso scenas, pareikšdamas, jog ši dalis lengvai galėtų tapti tik suaugusiesiems leidžiamu žiūrėti filmu.

„Paskutinėje dalyje Bela tampa vampyre ir išteka už savo meilės Edvardo. Nors dar ir neskaičiau filmo scenarijaus, nujaučiu, kad intriguojamų intymių scenų tikrai bus“, – spėjimais dalijosi aktorius R.Pattinsonas.

„Man labai įdomu, kaip jie sugalvos romantines meilės scenas iš knygos perkelti į ekraną. Visko gali būti, kad bus filmas su ženklu S. Įsivaizduokite, kas būtų, jei mes nuspręstume „Saulėlydžio“ tęsinį paversti atvirų sekso scenų filmu tik suaugusiesiems?“ – fantazavo 24-erių aktorius.

„Saulėlydžio“ tęsinys „Užtemimas“ kino teatruose – nuo liepos 2 d.

Skaityti visus komentarus 67
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Skaityti visus komentarus 67
Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga
Skaitomiausios naujienos
 
Iš pirmų lūpų Twitter

Teniso naujienos