Šeštadienis
2015.02.28
@Rimvydas Valatka Nakties vilkų vadeiva Chirurgas Putinui: Tik mirties baimė gali sustabdyti opoziciją. Mes tai išspręsim! #15minlt t.co/9QjZSP0..
@Zilvinas Pekarskas Paskutinis Boriso Nemcovo interviu. #15min #borisnemtsov t.co/ErOIG0K..
@Indrė Bungardaitė Būtina pamatyti - dok.filmas apie psichologinius spąstus kariams ir kolektyvinės atsakomybės iliuziją t.co/rgEtHl3.. #15minlt
Vilnius
Daugiau Orai.lt

Paskutinis „Saulėlydžio“ tęsinys „Brėkštanti aušra“ bus dviejų dalių filmas

Robertas Pattinsonas ir Kristen Stewart.
„Acmefilm“ nuotr. / Robertas Pattinsonas ir Kristen Stewart
A A
Šaltinis: 15min.lt

Paskutinis filmas „Saulėlydžio“ sagoje „Brėkštanti aušra“ bus padalytas į dvi dalis. Anot pranešimo spaudai, pirmoji dalis kino teatruose turėtų pasirodyti 2011 metų lapkričio mėnesį.

„Summit Entertainment“ patvirtino sklandžiusius gandus, kad finalinė filmo apie vampyro ir mirtingosios meilę dalis bus padalyta į du filmus. Abiejuose pagrindinius vaidmenis, kaip ir visuose buvusiuose „Saulėlydžio“ tęsiniuose bei liepos 2 d. kinuose dar tik pasirodysiančiame „Užtemime“, atliks Robertas Pattinsonas, vaidinantis Edvardą, o jo mylimąją Bellą – Kristen Stewart.

Išplatintame spaudos pranešime teigiama: „Visų „Saulėlydžio“ sagų leidybos kompanija „Summit Entertainment“ patvirtino, kad „Saulėlydžio“ tęsinys „Brėkštanti aušra“ bus išleistas kaip dvi skirtingos dalys, kurių pirmoji pasirodys 2011 metų lapkričio mėnesį. Filmavimo darbai prasidės jau šių metų rudenį.“

Neseniai R.Pattinsonas pajuokavo apie „Brėkštančioje aušroje“ būsiančias sekso scenas, pareikšdamas, jog ši dalis lengvai galėtų tapti tik suaugusiesiems leidžiamu žiūrėti filmu.

„Paskutinėje dalyje Bela tampa vampyre ir išteka už savo meilės Edvardo. Nors dar ir neskaičiau filmo scenarijaus, nujaučiu, kad intriguojamų intymių scenų tikrai bus“, – spėjimais dalijosi aktorius R.Pattinsonas.

„Man labai įdomu, kaip jie sugalvos romantines meilės scenas iš knygos perkelti į ekraną. Visko gali būti, kad bus filmas su ženklu S. Įsivaizduokite, kas būtų, jei mes nuspręstume „Saulėlydžio“ tęsinį paversti atvirų sekso scenų filmu tik suaugusiesiems?“ – fantazavo 24-erių aktorius.

„Saulėlydžio“ tęsinys „Užtemimas“ kino teatruose – nuo liepos 2 d.

Komentarai: 67
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min.lt