Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trumpinamas „Alisa Stebuklų šalyje“ rodymo laikas

Filmas „Alisa Stebuklų šalyje“
Kadras iš filmo / Filmas „Alisa Stebuklų šalyje“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ekscentriškojo režisieriaus Timo Burtono filmo „Alisa Stebuklų šalyje“ demonstravimo grafikas pateko į keblią padėtį. Kaip praneša agentūra „Reuters“, kino kompanijos „Walt Disney“ vadovybė pareikalavo, kad stambiausi kino teatrų tinklai sutrumpintų filmo rodymo laiką iki 13 savaičių.

Įprastai tokio lygio filmai Šiaurės Amerikoje rodomi daugiau kaip 16 savaičių. Tikėtina, kad „Walt Disney“ siekia filmą kuo greičiau išleisti DVD ir Blue Ray formatais.

Kino kompanija tikisi, kad šis įspūdingas ir labai ilgai lauktas filmas su garsiais aktoriais, sukurtas pagal populiarų literatūros kūrinį ir išleistas DVD formatu, bus populiarus tiek parduotuvėse, tiek ir nuomos punktuose.

Stambiausi kino teatrai jau išreiškė savo nepasitenkinimą ir pareikalavo iš „Disney“ galimų nuostolių kompensavimo.

Pagrindinį vaidmenį filme atlieka australų aktorė Mia Wasikowska. Juostoje taip pat filmavosi Johnny Deppas, Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Michaelis Sheenas, Crispinas Gloveris. Lietuviškai filmą įgarsino Vytautas Rumšas, Jurga Šeduikytė, Ramūnas Cicėnas, Darius Meškauskas.

Filmas sukurtas naudojant „performance Capture“ technologiją. Pasaulinė filmo „Alisa Stebuklų šalyje“ premjera numatyta kovo 5 dieną.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min