Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Krepšiniui neabejingi „bohemiečiai“ kviečia išvysti Piotro Čaikovskio operą „Oneginas“

„Bohemiečiai“ krepšininkus palaikys skanduote vaizdo klipuose
Sigito Kondrato nuotr. / „Bohemiečiai“ krepšininkus palaikys skanduote vaizdo klipuose
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus Kongresų rūmuose „bohemiečiai“ kartu su maestro Gintaro Rinkevičiaus vadovaujamu Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru šį vakarą pristatys didžiulio žiūrovų ir meno kritikų pripažinimo sulaukusią P. Čaikovskio operą „Oneginas“ keturiems pasirodymams – rugsėjo 14, 15, 17, 18 dienomis.

Pagrindinius vaidmenis „Onegino“ spektakliuose ir vėl atliks rimčiausios bohemiečių solistų pajėgos - Laimonas Pautienius, Edgaras Montvidas, Asmik Grigorian bei operos primadonos Irena Milkevičiūtė ir Sigutė Stonytė. Tai unikali proga vienoje scenoje išvysti juos visus, nes dėl sėkmingai besiklostančių karjerų užsienyje, vis rečiau ir rečiau galima juos matyti Lietuvoje.

Negalėdami likti abejingi tautos religijai – krepšiniui, „bohemiečiai“ vienijosi su krepšinio aistruoliais ir pasitiko Europos krepšinio čempionatą šūkiu “suderinta su krepšiniu!”. Jaunieji Lietuvos talentai pasirodė visiskai netikėtame, jiems neįprastame amplua – sceninius kostiumus iškeitę į sirgalių marškinėlius, įrašė šalies rinktinę palaikančią skanduotę „tikslas, ryžtas ir galia – Lietuva, mes už tave!” ir padovanojo Lietuvos krepšininkams Onegino širdį kaip sėkmės ir pergalių talismaną.

 „Bohemiečiai“ siūlo dovaną tiems, kurių nervai nebeatlaiko krepšinio įtampos! 40% nuolaida į visus „bohemiečių“ operos „Oneginas“ spektaklius rugsėjo 14 – 18 dienomis, priderintus taip, kad pažiūrėję operą, visi galėtų sirgti už Lietuvos krepšininkus. Reikia tik ateiti į Vilniaus Kongresų rūmų kasą ir pasakyti slaptažodį „KREPŠINIS“ – jūs galėsitė trumpam užsimiršti nuostabios muzikos garsuose!

Operos „Oneginas“ spektakliai įvyks rugsėjo 14, 15 d. 19 val. ir 17, 18 d. 14 val. Bilietus į spektaklius platina Bilietai.lt.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min