Pirmadienis
2015.03.30
@Jurgita Lapienytė Retai gražus lietuviškas filmas, o ir erotikos daugiau nei "50 Shades of Grey". Rekomenduoju Sangailės vasarą #15min t.co/q5WzLKN..
@Audrius Ožalas Leos Caraxas kalba nedaug, linkęs viską palikti filmams. Susitikimas po "Šventųjų motorų". #kinopavasaris #15minlt t.co/CNTYiC0..
@V.Grigaliūnaitė Tai vertas ar ne Valdemaras Tomaševskis Vilniaus rajono garbės piliečio vardo? #15minlt t.co/7r70Jll..
Vilnius +2°
Daugiau Orai.lt

Per avariją Maskvoje žuvo žinoma Rusijos aktorė Marina Golub, prieš metus Vilniuje prisipažinusi mylinti Lietuvos teatrą

Marina Golub
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / Marina Golub
A A
Šaltinis: 15min.lt

Trečiadienio naktį Rusijos sostinėje Maskvoje įvyko avarija, per kurią žuvo žinoma rusų aktorė Marina Golub.

Avarijos kaltininkas pabėgo iš įvykio vietos, tačiau vėliau buvo sulaikytas, praneša newsru.com.

Nustatyta, kad jau po vidurnakčio aktorė įsėdo į automobilį „Hyundai Getz“, kurio vairuotojas vertėsi nelegalia taksi veikla. Policija jau po avarijos pareiškė, kad vairuotojas net neturėjo teisės vairuoti ir daug kartų buvo nubaustas už KET pažeidimus.

Tačiau ne šis vairuotojas buvo avarijos kaltininkas. Į mašiną, kuria važiavo aktorė, didžiuliu greičiu trenkėsi automobilis „Cadillac“. Jis važiavo degant raudonam šviesoforo signalui. Per susidūrimą žuvo ir „Hyundai Getz“ vairuotojas ir M.Golub. Kaltininkas pabėgo iš įvykio vietos.

Žinoma Rusijos aktorė Marina Golub praeitą rudenį džiaugėsi po daugelio metų vėl atvykusi į Vilnių.

„Lietuva – labai teatrališka šalis. Maskvoje praktiškai kiekviename teatre dirba lietuviai! – kalbėjo tada artistė. – Kodėl mes taip mėgstame lietuvių teatrą ir Lietuvos režisierius, nors esame pakankamai skirtingi? Galbūt dėl to, kad jūsų teatre nebėra to konservatyvumo, uždarumo, kuris kažkada visiems mums buvo būdingas. Jūs visada apie mus kažką papasakojate ir mus parodote iš kito kampo, labai taikliai atskleidžiate mūsų tautos klaidas, paklydimus, ydas ir polinkius...“

M.Golub prieš metus atvyko į Lietuvą kaip „Auksinės kaukės“ projekto dalyvė. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre tuo metu buvo pristatytas Maskvos A.Čechovo vardo akademinio teatro spektaklis „Vasa Železnova“.

Apie šią avariją taip pat galima skaityti portalo 15min.lt rusiškoje versijoje. Ten pat rasite vaizdo įrašą iš avarijos vietos.

Komentarai: 11
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą