Publikuota: 2012 spalio 10d. 18:01
15min.lt

Per avariją Maskvoje žuvo žinoma Rusijos aktorė Marina Golub, prieš metus Vilniuje prisipažinusi mylinti Lietuvos teatrą

Trečiadienio naktį Rusijos sostinėje Maskvoje įvyko avarija, per kurią žuvo žinoma rusų aktorė Marina Golub.
Marina Golub
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / Marina Golub

Avarijos kaltininkas pabėgo iš įvykio vietos, tačiau vėliau buvo sulaikytas, praneša newsru.com.

Nustatyta, kad jau po vidurnakčio aktorė įsėdo į automobilį „Hyundai Getz“, kurio vairuotojas vertėsi nelegalia taksi veikla. Policija jau po avarijos pareiškė, kad vairuotojas net neturėjo teisės vairuoti ir daug kartų buvo nubaustas už KET pažeidimus.

Tačiau ne šis vairuotojas buvo avarijos kaltininkas. Į mašiną, kuria važiavo aktorė, didžiuliu greičiu trenkėsi automobilis „Cadillac“. Jis važiavo degant raudonam šviesoforo signalui. Per susidūrimą žuvo ir „Hyundai Getz“ vairuotojas ir M.Golub. Kaltininkas pabėgo iš įvykio vietos.

Žinoma Rusijos aktorė Marina Golub praeitą rudenį džiaugėsi po daugelio metų vėl atvykusi į Vilnių.

„Lietuva – labai teatrališka šalis. Maskvoje praktiškai kiekviename teatre dirba lietuviai! – kalbėjo tada artistė. – Kodėl mes taip mėgstame lietuvių teatrą ir Lietuvos režisierius, nors esame pakankamai skirtingi? Galbūt dėl to, kad jūsų teatre nebėra to konservatyvumo, uždarumo, kuris kažkada visiems mums buvo būdingas. Jūs visada apie mus kažką papasakojate ir mus parodote iš kito kampo, labai taikliai atskleidžiate mūsų tautos klaidas, paklydimus, ydas ir polinkius...“

M.Golub prieš metus atvyko į Lietuvą kaip „Auksinės kaukės“ projekto dalyvė. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre tuo metu buvo pristatytas Maskvos A.Čechovo vardo akademinio teatro spektaklis „Vasa Železnova“.

Apie šią avariją taip pat galima skaityti portalo 15min.lt rusiškoje versijoje. Ten pat rasite vaizdo įrašą iš avarijos vietos.

Skaityti visus komentarus 11
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Skaityti visus komentarus 11
Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga
Skaitomiausios naujienos
 
Iš pirmų lūpų Twitter

Teniso naujienos