Šeštadienis 2015.10.10
Pranešk naujieną
@Kristina Aksamitaitė a.a. G.Dauguvietytė: "Gyvenimas duotas vienintelis, nuodėmė jį leisti vėjais". #15minlt t.co/qbgQOgx..
@Audrius Ožalas Prognozės pasitvirtino: Nobelis skirtas S.Aleksijevič. To nusipelno jau vien dėl knygos "Second-hand Time". #15minlt t.co/qbDYPmO..
@Paulius Sviklas Oficialu: Dakare bus 3 lietuviški ekipažai #vaidotaszala #dakar2016 #15minlt t.co/xfjZEZh..
Daugiau orai.lt

Per avariją Maskvoje žuvo žinoma Rusijos aktorė Marina Golub, prieš metus Vilniuje prisipažinusi mylinti Lietuvos teatrą

Marina Golub
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / Marina Golub
Šaltinis: 15min.lt
A A

Trečiadienio naktį Rusijos sostinėje Maskvoje įvyko avarija, per kurią žuvo žinoma rusų aktorė Marina Golub.

Avarijos kaltininkas pabėgo iš įvykio vietos, tačiau vėliau buvo sulaikytas, praneša newsru.com.

Nustatyta, kad jau po vidurnakčio aktorė įsėdo į automobilį „Hyundai Getz“, kurio vairuotojas vertėsi nelegalia taksi veikla. Policija jau po avarijos pareiškė, kad vairuotojas net neturėjo teisės vairuoti ir daug kartų buvo nubaustas už KET pažeidimus.

Tačiau ne šis vairuotojas buvo avarijos kaltininkas. Į mašiną, kuria važiavo aktorė, didžiuliu greičiu trenkėsi automobilis „Cadillac“. Jis važiavo degant raudonam šviesoforo signalui. Per susidūrimą žuvo ir „Hyundai Getz“ vairuotojas ir M.Golub. Kaltininkas pabėgo iš įvykio vietos.

Žinoma Rusijos aktorė Marina Golub praeitą rudenį džiaugėsi po daugelio metų vėl atvykusi į Vilnių.

„Lietuva – labai teatrališka šalis. Maskvoje praktiškai kiekviename teatre dirba lietuviai! – kalbėjo tada artistė. – Kodėl mes taip mėgstame lietuvių teatrą ir Lietuvos režisierius, nors esame pakankamai skirtingi? Galbūt dėl to, kad jūsų teatre nebėra to konservatyvumo, uždarumo, kuris kažkada visiems mums buvo būdingas. Jūs visada apie mus kažką papasakojate ir mus parodote iš kito kampo, labai taikliai atskleidžiate mūsų tautos klaidas, paklydimus, ydas ir polinkius...“

M.Golub prieš metus atvyko į Lietuvą kaip „Auksinės kaukės“ projekto dalyvė. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre tuo metu buvo pristatytas Maskvos A.Čechovo vardo akademinio teatro spektaklis „Vasa Železnova“.

Apie šią avariją taip pat galima skaityti portalo 15min.lt rusiškoje versijoje. Ten pat rasite vaizdo įrašą iš avarijos vietos.

Komentarai: 11
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min.lt  

Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti