Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tyrimas: vyrai, turintys ilgus lytinius organus, yra kvailesni

Nuogas vyras
Photos.com / Nuogas vyras
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Postimees.ee rašo, kad Australijos nacionalinė sveikatos ir gerovės agentūra atliko tyrimą. Jo metu bandė nustatyti vidutinį penio ilgį įvairiose pasaulio šalyse.

Nustatyta, kad, pavyzdžiui, estai šiais išmatavimais aplenkė rusus 0,57 cm. Estiško „vyriško pasididžiavimo“ ilgis siekia 13,78 cm. Duomenys apie Lietuvą ir Latviją nepateikti.

Surinkti duomenys buvo ne tik surašyti į lentelę, bet ir pavaizduoti specialiame žemėlapyje (spauskite čia).

Dydžiai žemėlapyje pažymėti skirtingomis spalvomis. Internete išplatinti duomenys sukėlė didelį rezonansą. Vienų šalių vyrai labai didžiavosi, o kitų – nuliūdo.

Remiantis pateiktais duomenimis, vienoje grupėje pagal „kuklius išmatavimus“ būtų rusai (13,21 cm), amerikiečiai (12,9 cm) ir australai (13,2 cm).

Pirmąją vietą tarp įspūdingiausių dydžių užima Kongo respublikos vyrai (17,93 cm). Jiems ant kulnų lipa Ekvadoro vyrukai (17,7 cm) ir Ganos stiprioji lytis (17,3 cm)...

Europoje pagal šiuos parametrus pirmauja vengrai (16,1 cm).

Trumpiausi – Azijos vyrų peniai. Tarp autsaiderių pirmauja Pietų ir Šiaurės Korėja (9,66 cm), Kambodža (10,04 cm), Indija (10,24 cm), Japonija (10,92 cm), Filipinai (10,85 cm), Šri Lanka (10,89 cm) ir Tailandas (10,16 cm).

Kaip praneša „Global Post“, buvo sudarytas ir dar vienas žemėlapis. Jame penių ilgiai lyginami su intelekto koeficientu IQ. Palyginus rezultatus nustatyta, kad Kinijoje ir Afrikos šalyse mažų „ilgių“ savininkai yra protingesni už „ilguolius“.

Komentarai
Temos tyrimas, Seksas
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min