Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geriausia „Pure Future White“ Kalėdinė dovana – Adam K

Renginio akimirka
BFL/ Mindaugo Vaičiulio nuotr. / Renginio akimirka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ant nosies tupint Kalėdoms, „Pure Culture“ agentūra turi puikių dovanų Lietuvai! Pasirašytas pirmasis oficialus kontraktas su pasauline superžvaigžde. Į jau už penkių mėnesių vyksiantį, daugiatūkstantines minias sutraukiantį „Pure Future White“ atskrenda minias valdantis – Adam K iš Kanados.

„Adamą, kaip vieną pagrindinių festivalio svečių, pasirinkome neveltui – šokių muzikos pasaulyje jis puikiai žinomas ir labai gerbiamas kaip atlikėjas. Jo techniškumas ir puikus muzikos parinkimas atvedė jį į aukštumas, tai vienintelis artistas, kurį kviečiame antrą kartą. Jis puikiai valdė areną praėjusiame renginyje, tai reikia pakartoti!“ – teigia „Pure Future White“ festivalio prodiuseris Mindaugas Jonaitis.

Sukaupęs bene penkiolikos metų patirtį ir aplankęs bene visą pasaulį, Adam K atvyksta į Lietuvą jau gegužės 7-ąją.

Pasižymintis unikaliu stiliumi ir muzikos madų diktavimu šokių muzikos pasaulyje, svečias jau spėjo giliai įrėžti savo vardą į muzikos istoriją. Energingi ritmai ir mistika dvelkiančios melodijos – Adamo vizitinė kortelė.

Neketindamas sėdėti vietoj, visada progresuojantis ir niekad nesustojantis Adam K, į pasaulį išleido ne vieną, kiekvienam melomanui žinomą, kūrinį ar muzikinį remiksą. Svečio kūrybą liaupsina tokie pasaulinio lygio diskžokėjai kaip Tiesto, Kaskade, Above & Beyond, Gareth Emery, Markus Schulz, Mark Knight, Funkagenda, Rank1 ir daugybė kitų, tad praleisti svečio ruošiamos ypatingos muzikos selekcijos – nevalia.

Tai išgirsti ir pamatyti turi kiekvienas muzikos mylėtojas, nes tokio šou praleisti tiesiog negalima!

„Pure Future White“ tema – „Space Galaxy“

Per nepilną prekybos bilietais mėnesį, jau parduota per tūkstantį bilietų. Tai rodo, jog „Pure Future White“ jau yra masiškiausias kitų metų renginys Lietuvoje.

Ateinančiam renginiui žadama skirti dar daugiau vizualinių dekoracijų.
Praeitame renginyje daugiau dėmesio buvo skiriama video bei šviesos efektams, šis renginys skirtas erdvinei projekcijai.

Numatoma renginio tema – „Space Galaxy“. Arena pavirs kosminiu laivu, VIP erdvės kosmonautų kajutėmis, šokėjais kitų planetų gyventojais. Vienas iš „Space Galaxy“ kapitonų jau žinomas – tai Adam K. Lietuviai taip pat pasirodys – Justin Xara ir Kazantip rezidentas Virus J.

200 išskirtinių šventinių bilietų

Kitus „Pure Future White“ festivalio svečius, renginio organizatoriai žada paskelbti po Naujųjų Metų, tad laukti tikrai verta. O šventėms „Pure Culture“ išleidžia 200 vienetinių, specialiai Kalėdoms ir Naujiesiems metams, paruoštų bilietų. Ant bilieto puikuosis sveikinimas ir užrašas DOVANA. Tai tikrai gera dovana draugui, kuri iki pavasario pagarbiai puikuosis saugioje vietoje. Draugas to tikrai neužmirš!

Taigi skubėk įsigyti bilietą ar dovanok Kalėdų ar Naujųjų metų proga jį savo artimui ir būk „Space Galaxy“ keliautoju baltoje minioje. Visi vieningi – visi balti!

Bilietais prekiauja Bilietai.lt.

Komentarai
Temos Dovana
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min