Teks plaukti pusfinalyje

Lietuvos baidarininkai Alvydas Duonėla ir Egidijus Balčiūnas atrankos plaukime liko penkti. Dėl patekimo į rungties finalą jiems dar teks plaukti pusfinalyje. Kanojininkai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis atplaukė ketvirti ir irgi plauks pusfinalyje.
Alvydas Duonėla

500 metrų distancijos varžybų reglamentas yra toks, kad tiesiai į finalą po kvalifikacinių plaukimų patenka tris pirmąsias vietas užėmę dalyviai. Ketvirtą – šeštą vietas užėmę sportininkai patenka į pusfinalį. Ten varžysis ir dar du geriausius dienos laikus parodę duetai.

Savo plaukime baidarininkai Alvydas Duonėla ir Egidijus Balčiūnas liko penkti, nors distancijos viduryje plaukė pirmajame trejetuke. Jų galutinis laikas 1:31.232 minutės. Greičiausi buvo Vokietijos atstovai Ronaldas Rauhe ir Timas Wiekotteris – 1:28.736 min. Tiesiai į finalą pateko Prancūzijos ir Italijos sportininkai.

Kone identiškai klostėsi ir kanojininkų plaukimas. Tomas Gadeikis ir Raimundas Labuckas pusiaukelėje buvo treti, o finišavo viena pozicija žemiau. Jų laikas 1:42.803 minutės. Pirmi buvo kinai Guanliang Meng ir Wenjuh Yang – 1:41.218. Antri liko rusai, treti – lenkai.

Pusfinaliai vyks ketvirtadienį, o finalai – šeštadienį.