Publikuota: 2011 birželio 13d. 15:00
15min.lt

Laurynas Grigelis dėl asmeninės karjeros nežais Lietuvos teniso rinktinėje

Lietuvos teniso gerbėjai Vilniuje vyksiančiame Daviso taurės mače prieš Maroko rinktinę neišvys ne tik Ričardo Berankio, bet ir Lauryno Grigelio. Vienas iš Lietuvos rinktinės lyderių, šiuo metu besitreniruojantis Italijoje, apsisprendė praleisti liepos 8–10 dienomis Sereikiškių teniso aikštyne vyksiantį mačą ir pagrindinį dėmesį sutelkti į startus JAV ir Azijoje.
Laurynas Grigelis
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Laurynas Grigelis

Lietuvos teniso sąjungą pasiekusiame laiške teigiama, kad tai labai sunkus, tačiau bene vienintelis teisingas sprendimas šiame Lauryno karjeros etape.

„Iki metų pabaigos norime patekti tarp 300 pajėgiausių planetos tenisininkų. Todėl turnyrai JAV ir Azijoje, kuriuose planuojame dalyvauti artimiausiu metu, mums yra tokie svarbūs. Tikimės, kad Lietuvos teniso mėgėjai supras šį mūsų žingsnį – ateityje tikrai padėsime komandai, kuriai Laurynas visuomet atstovauja su dideliu džiaugsmu.”

Lietuvos teniso sąjungos prezidentas Ramūnas Grušas sako apgailestaujantis dėl tokio sportininko sprendimo. „Pirmąkart apie galimą Lauryno nedalyvavimą mače prieš Maroko rinktinę išgirdome prieš kelias savaites. Bandėme perkalbėti tenisininką ir jo komandą, tačiau, deja, bergždžiai. Suprantama, toks Lauryno sprendimas dar labiau apsunkina mūsų padėtį kovoje dėl išlikimo antroje Daviso taurės grupėje.”

Anot R.Grušo, L.Grigelio vietą rinktinėje užims Julius Gotovskis. Aštuoniolikmetis vilnietis liko antras praėjusią savaitę Vilniuje vykusiame atrankos į rinktinę turnyre.

Lietuvos ir Maroko rinktinių susitikimas liepos 8–10 dienomis vyks Vilniuje, Sereikiškių teniso aikštyne. Mačo nugalėtojai ir kitais metais žais Daviso taurės Europos-Afrikos zonos antroje grupėje, o pralaimėjusi rinktinė kris į paskutinę – trečią grupę.

Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga
Skaitomiausios naujienos
 
Iš pirmų lūpų Twitter

Teniso naujienos