Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Daugiausia dėmesio internete sulaukia Dalia Grybauskaitė ir Naglis Puteikis

Dalia Grybauskaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Daugiausia dėmesio internete susilaukia Dalia Grybauskaitė ir Naglis Puteikis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Agentūros „PayPerClick“ specialistai atliko stebėjimą, siekdami sužinoti, kokia yra susidomėjimo patvirtintais kandidatais į prezidento rinkimus dinamika internete bei kaip ji kinta artėjant prezidento rinkimams. Paaiškėjo, kad dažniausiai internete ieškoma informacijos apie Dalią Grybauskaitę ir Naglį Puteikį.

Daugiausiai informacijos Lietuvos piliečiai ieško apie Dalią Grybauskaitę. Antroje vietoje lieka Naglis Puteikis, 3-oje – Zigmantas Balčytis, 4-oje – Artūras Paulauskas, 5-oje  –Artūras Zuokas, 6-oje – Bronis Ropė, 7-oje – Valdemaras Tomaševskis. 

„Susidomėjimas vienu ar kitu kandidatu, be abejonės, yra susijęs su jų viešųjų ryšių darbu, tikslinės grupės pasirinkimu, reklaminės kampanijos bei agitavimo aktyvumu. Didelė auditorija nebūtinai reiškia didelį palaikymą“, – sako „PayPerClick“ vadovas Tomas Indriūnas. 

Dinaminiuose grafiko duomenyse galime pastebėti kandidatų veiksmų įtaką. Vasario 14 d. Nagliui Puteikiui paskelbus apie pasitraukimą iš Tėvynės sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų partijos ir frakcijos parlamente, susidomėjimas juo smarkiai šoktelėjo.

 

„Noriu pastebėti, kad grafikas atspindi tiesiogines žmonių paieškas. Tai reiškia, kad tai ne atsitiktiniai straipsnių skaitymai, o sąmoninga tiesioginės informacijos paieška“, – pastebi „PayPerClick“ vadovas T. Indriūnas. 

Vasario pradžioje paaiškėjus, kad Algirdas Butkevičius nepretenduos į prezidento postą, susidomėjimas Z. Balčyčiu taip pat pastebimai šoktelėjo. Grafike atsispindi ir parašų rinkimų dėl kandidatavimo pradžia. Tuo laikotarpiu pastebimas susidomėjimo visais kandidatais padidėjimas. 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min