Filipas Kirkorovas kuria filmą apie gėjus (atnaujinta 19.33 val., nuotraukos)

Autorius: / El. paštas / 15min.lt
 
Filipas Kirkorovas
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr.  / Filipas Kirkorovas
 
Didinti straipsnio tekstą Mažinti straipsnio tekstą

Lietuvoje viešintis rusų estrados karalius Filipas Kirkorovas prieš sekmadienio koncertą Vilniuje susitikęs su žurnalistais noriai atsakė į klausimus, demonstravo naująjį savo augintinį – japonų špicą Harį, palygino save su Madonna ir prasitarė, kad kartu su juo į Lietuvą atkeliavo tėtis – bulgarų dainininkas Bedrosas Kirkorovas. Dabar – jo 80-ojo gimtadienio išvakarės ir, anot sūnaus, B.Kirkorovas, jei publika pageidaus, užlips ant scenos.

Nors iš anksto buvo įspėta, kad į asmeninius klausimus 42-ejų dainininkas neatsakinės, keletą asmeniškumų jis išdavė pats. Taip pat F.Kirkorovas pagaliau ištarė, kaip vadinasi naujasis jo filmas. „Oy Vey! My Son Is Gay!“ pavadinta kino juosta atskleis, anot atlikėjo, panašią istoriją kaip filmas „Mano didelės storos graikiškos vestuvės“. Tik... joje įsimylėjėliai bus gėjai.

Šuns grožio procedūros neįvyko

Nors buvo numatyta, kad sekmadienį naujasis F.Kirikorovo augintinis Haris eis į šunų grožio saloną, o visa tai filmuos rusų televizijos kanalo NTV komanda, žygis neįvyko. „Nemanėme, kad reikia užpildyti tiek dokumentų, kad pas jus atvyktų filmavimo grupė, va, kai buvome viena šalis, to nereikėjo. Neišleido žurnalistų dėl kameros – kol tikrino dokumentus, lėktuvas išskrido, o į sekmadienio reisą bilietų jau nebuvo“, – sakė atlikėjas. Tiesa, baltapūkis greičiausiai Vilniuje pasigražins pirmadienį.

Tai komedija, amerikietiškas filmas. Nenoriu daug atskleisti, bet tai bus netradicinė komedija. Filmas gavosi geras ir šiltas, nors jo pavadinimas provokuoja, – sakė Filipas Kirkorovas.Populiarus dainininkas mažąjį Harį pasiėmė kartu ne tik tam, kad leistų juo pasigrožėti gerbėjams, tam yra kur kas įdomesnis paaiškinimas. Pasirodo, kitas F.Kirkorovo augintinis, jau dešimtmetį su juo gyvenantis Džeko Raselo terjeras vardu Pokemonas mažojo konkurento nepamėgo. „Kai Haris su manimi, bent jau žinau, kad namai nebus apversti aukštyn kojom“, – tikino atlikėjas.

Šiemet „Eurovizijos“ nestebi

F.Kirkorovas tikino daug dėmesio šiųmetinei „Eurovizijai“ neskiriantis, nors anksčiau neretai vykdavo ten kaip jaunų atlikėjų prodiuseris ar kompozitorius. „Net negirdėjau daugelio dainų. Netyčia išgirdau Armėnijos, Azerbaidžano kūrinius. Lietuviškos, deja, ne“, – sakė atlikėjas, pridurdamas, kad šiuo metu nedirba su jaunais atlikėjais. „Tai nedėkingas darbas, nemoku pasirašinėti kontraktų, nemoku spausti atlikėjų, o be to – niekaip“, – sakė jis.

Scena reikalauja aukų

„Reikia mokėti kažką gyvenime paaukoti – anksti eiti miegoti, negerti alkoholio, nerūkyti žolės, nevartoti narkotikų. Reikia atsisakyti visko, kas atima energiją tam, kad užlipęs ant scenos tu atiduotum viską, ką esi sukaupęs. Žinoma, dar reikalinga atsakomybė ir meilė šiam darbui“, – savo sceninės sėkmės receptą atskleidė F.Kirkorovas.

Anot jo, publikos negalima skirstyti į šiltą ar šaltą. „Koncerto pradžioje visi yra, kokie yra, bet atlikėjas savo magija nuo pirmųjų sekundžių turi priversti klausytojus pamiršti, kas jie, ir įtraukti į savo emocijas“, – tvirtino rusų popkaralius.

Jis tikino, kad tuomet kai pajaučia negalįs atiduoti savo klausytojams tiek, kiek jie laukia – daro pertrauką.

Kinas – malonumas

F.Kirkorovas pasakojo mėgstantis klasikines rusų muzikines pasakas, tokias kaip „Merė Popins“, taip pat amerikiečių kino kūrėjų miuziklus. Atlikėjui patinka ir psichologiniai trileriai. „Paskutinis mano matytas filmas – Martino Scorsese „Kuždesių sala“. Supratau, kad tikrai galėčiau suvaidinti tokiame filme, manau, man pasisektų“, – sakė dainininkas.

Jis atskleidė Amerikoje susukęs savo filmą, šis kino teatrus pasieks vasarą. „Tai komedija, amerikietiškas filmas. Nenoriu daug atskleisti, bet tai bus netradicinė komedija. Filmas gavosi geras ir šiltas, nors jo pavadinimas provokuoja“, – sakė F.Kirkorovas.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Atlikėjo augintinis
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Atlikėjo augintinis

Apie dviejų vaikinų, vieno iš italų, kito iš žydų šeimos, meilės istoriją pasakojanti juosta, pasak dainininko, turėtų sulaukti sėkmės. „Labai noriu surinkti pinigų kovai su AIDS, sukurti labdaros fondą. Tai buvo mano pagrindinė mintis kuriant šį filmą. Nesvarbu, kokios esi seksualinės orientacijos, kiekvienas privalo žinoti, kad AIDS gali paliesti kiekvieną. Mirė nemažai mano draugų ir noriu nutraukti šią grandinę“, – sakė dainininkas.

Įsisiūlė kaip Madonna

Atlikėjas neslepė jog tai, kad jo prisibijoma tapo jam prakeiksmu, tačiau tikino ne visuomet vadovaujantis. „Jei režisierius, nesvarbu, pastatymo ar filmo, yra autoritetingas, juo pasitikiu ir paklūstu. Darbas su lietuvių kilmės režisieriumi Mariumi Balčiūnu-Weisberg buvo malonus. Taip norėjau gauti vaidmenį jo filme, kad pasijaučiau lyg Madonna, kuri pati pasisiūlė ir įsiteikė filmuotis „Evitoje“, – juokavo F.Kirkorovas.

Jis taip pat juokavo, kad pasakė M.Balčiūnui-Weisberg, kad kaip ir Madonna, padarys viską, kad gautų vaidmenį. „Jo nenuvyliau, mano Švento Valentino vaidmuo pavyko, jau pasirodė antra filmo „Meilė dideliame mieste“ dalis, bus ir trečioji, kurioje man teks pagrindinis vaidmuo“, – pasakojo atlikėjas. F.Kirkorovas intrigavo, kad ateityje gali būti ir kitų projektų su šiuo režisieriumi.

Beje, viena Maskvos leidyklų šiuo metu renka informaciją biografinei knygai apie rusų estrados grandą. Taip pat F.Kirkorovas užsiminė, kad netrukus jo jaunesnieji kolegos rusų atlikėjai, ir gerbėjai bus nustebinti naujo projekto su rusų kilmės operos soliste. Merginos, kurią pavadino gyva legenda, vardo atlikėjas neatskleidė. Atlikėjas taip pat prisiminė ir savo draugą Marių Gelažniką, tik apgailestavo, kad šio vizito metu susitikti nepavyksta.

 
 
 

Naujausi komentarai

KVAILA  IP: 193.219.191.176 Netinkamas komentaras

Ir is kur pas zmones tiek tustybes, kvailumo. Kai tik turi pinigu, tai pasidaro kazkokie "nenormalus". Miega, buciuojasi su suniukais, issidirbineja. Slykstu ziureti, kaip visi stengiasi suniukui "sulysti i uzpakali." Buvo kvailas, toks ir liko. Ir kaip Pugaciova, protinga moteris, galejo su tokiu balvonu apsivesti.

V  IP: 84.240.25.203 Netinkamas komentaras

Taip ir buvo, bet Filia tikriausiai pervadino ji. Nepatikeciau, jei siandien pati is jo lupu neisgirsciau, maciau ji siandien.

Evelina  IP: 78.62.247.237 Netinkamas komentaras

Šuniuko vardas yra Popper

jo jo  IP: 91.187.176.9 Netinkamas komentaras

Tavo komentaras

V  IP: 84.240.25.203 Netinkamas komentaras

Na jus zurnaliugos ir idiotai, nejaugi nesuprantat, kad suniuko vardas ne Haris?!!!

Skaityti visus komentarus (28)

Tavo komentaras

"keiksmažodžiai" =
 „Eurovizijos“ finalo stebėjimas 

Laukdamos finalinio „Eurovizijos“ balsavimo, garsenybės spėja, kurią vietą užims Donatas Montvydas

Skaitykite daugiau... 7

Lietuva užgniaužusi kvapą: Donatas Montvydas „Eurovizijos“ finale kaunasi nugalėtojo titulo 

StebÄ—kite naujienÄ… TIESIOGIAI per 15min.ltLietuva užgniaužusi kvapą: Donatas Montvydas „Eurovizijos“ finale kaunasi dėl nugalėtojo titulo

Skaitykite daugiau... (ATNAUJINTA: 22.59) 81

Linas Adomaitis ir jo vokalistės koncertuose puošiasi „Le Muse“ kurtais megztukais 

Linas Adomaitis ir jo vokalistės koncertuose puošiasi „Le Muse“ kurtais megztukais

Skaitykite daugiau...

  

Vilniuje susituokė TV3 žinių vedėja Renata Šakalytė ir jos mylimasis Viktoras Jakovlevas

Skaitykite daugiau... 44

Aleksandras Pogrebnojus vedė savo mylimąją Moniką Račiūnaitę 

Aleksandras Pogrebnojus vedė savo mylimąją Moniką Račiūnaitę

Skaitykite daugiau... (ATNAUJINTA: 18.43) 19

Holivudo aktorius Davidas Hasselhoffas dalyvauja automobilių ralyje „Gumball 3000“ 

Holivudo aktorius Davidas Hasselhoffas dalyvauja automobilių ralyje „Gumball 3000“

Skaitykite daugiau... 5

Talentingoji krepšininkė Gintarė Petronytė: „Norėjau tik krepšinio“ 

Talentingoji krepšininkė Gintarė Petronytė: „Norėjau tik krepšinio“

Skaitykite daugiau... 6

Vasaros atostogų dar nesuplanavusi Asta Valentaitė stengiasi iš Lietuvos ištrūkti bent savaitgaliais 

Vasaros atostogų dar nesuplanavusi Asta Valentaitė stengiasi iš Lietuvos ištrūkti bent savaitgaliais

Skaitykite daugiau... 37

„The Prodigy“ koncerto akimirka 

„The Prodigy“ Kaune nurovė stogą

Skaitykite daugiau... 36

Modelis Smiltė Bagdžiūnė: paskui saldžią svajonę 

Modelis Smiltė Bagdžiūnė: paskui saldžią svajonę

Skaitykite daugiau... 5

Apsinuoginę Valerijaus Gigevičiaus kolekcijos modeliai kaitino garsenybių aistras 

Apsinuoginę Valerijaus Gigevičiaus kolekcijos modeliai kaitino garsenybių aistras

Skaitykite daugiau... 43

Donato Montvydo dainos „Love Is Blind“ gerbėjų gretose – ir Dima Bilanas 

Donato Montvydo „Love Is Blind“ gerbėjų gretose – ir Dima Bilanas

Specialiai iš Baku... 17

„Pabo Latino“ vasaros kiemelio atidarymas neapsiėjo be garsenybių 

„Pabo Latino“ vasaros kiemelio atidarymas neapsiėjo be garsenybių

Skaitykite daugiau... 6

Aktorei Keirai Knightley pasipiršo jos mylimasis 

Aktorei Keirai Knightley pasipiršo jos mylimasis

Skaitykite daugiau... 6

Švedijai „Eurovizijoje“ atstovaus egzotiškoji Loreen 

„Eurovizijos“ favorite laikoma švedė Loreen užsitraukė Azerbaidžano valdžios nemalonę

Specialiai portalui Žmonės.lt iš Baku... 134

Kylie Minogue pasiekė „Twitter“ rekordą, o naujausiame vaizdo klipe įrodė, kad vis dar yra labai seksuali 

Kylie Minogue pasiekė „Twitter“ rekordą, o naujausiame vaizdo klipe įrodė, kad vis dar yra labai seksuali

Skaitykite daugiau... 4

 „Purvaspirdžio“ turnyras Druskininkuose 

Mindaugas Stasiulis dirigavo purvaspirdžiui Druskininkuose

Skaitykite daugiau... 2

Lietuvos garsenybių pranašystės į „Eurovizijos“ finalą patekusiam Donatui Montvydui 

Lietuvos garsenybių pranašystės į „Eurovizijos“ finalą patekusiam Donatui Montvydui

Skaitykite daugiau... 37

Simona Štombergienė 

Garsių krepšininkų žmonos tapo manekenėmis

Skaitykite daugiau... 4

Vaškinė Didžiosios Britanijos karalienės Elizabeth II figūra 

Britų karalienė deimantinį valdymo jubiliejų švenčia džiaugdamasi populiarumo banga

Skaitykite daugiau... 6

Bradas Pittas ir Angelina Jolie (2011 m.) 

Optinė iliuzija: žvaigždės – groteskiškos savo pačių karikatūros

Skaitykite daugiau... 12

Vaida Židonytė: „Šiandien mano meilė gilesnė ir brandesnė“ (papildyta gegužės 25 d.) 

Vaida Židonytė: „Šiandien mano meilė gilesnė ir brandesnė“

Papildyta gegužės 25 d. 36

Borjomi
Miestas ir seksas

 

Žmonės ir 15min 
Dienos horoskopai
Avinas
Avinas
(03.21-04.20)
Jautis
Jautis
(04.21-05.22)
Dvyniai
Dvyniai
(05.23-06.21)
Vėžys
Vėžys
(06.22-07.22)
Liūtas
Liūtas
(07.23-08.22)
Mergelė
Mergelė
(08.23-09.22)
Svarstyklės
Svarstyklės
(09.23-10.22)
Skorpionas
Skorpionas
(10.23-11.22)
Šaulys|
Šaulys
(11.23-12.21)
Ožiaragis
Ožiaragis
(12.22-01.20)
Vandenis
Vandenis
(01.21-02.19)
Žuvys
Žuvys
(02.20-03.20)