Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos rinktinė jau žino, su kuo ir kada teks kautis antrame Europos krepšinio čempionato etape

Lietuvos krepšinio rinktinė
Tomo Tumalovičiaus nuotr. / Lietuvos krepšininkai po rungtynių su Bosnija ir Hercegovina
Šaltinis: Specialiai 15min.lt iš Jesenicių (Slovėnija)
76
Skaitysiu vėliau
A A

Stebuklingai nuo kracho Europos krepšinio čempionate išsigelbėjusi Lietuvos krepšinio rinktinė jau žino būsimus varžovus E grupėje. 12 geriausiai čempionate Slovėnijoje pirmame etape pasirodžiusių komandų sudarys dvi naujas grupes – E ir F.

Antradienį tiek Lietuvos, tiek ir kitos 11 rinktinių suvažiuos į Slovėnijos sostinę Liublianą, kur pradės antrojo turnyro etapo varžybas. Jau aišku, jog E grupėje mūsų šalies krepšininkai turės susigrumti su A grupėje atitinkamai išsidėsčiusiomis Prancūzijos, Ukrainos bei Belgijos rinktinėmis. Iš B grupės į Liublianą, be lietuvių, važiuoja serbai ir latviai.

Europos krepšinio čempionato turnyrines lenteles galite peržiūrėti čia.

E grupės varžybas Serbijos ir Prancūzijos rinktinės pradės turėdamos po 2 įskaitinius taškus, Lietuvos ir Ukrainos komandos turės po vieną, o latvių ir belgų bagažuose – nulis.

Lietuvos krepšininkai po Juodkalnijos pergalės prieš Serbiją pirmadienio vakarą B grupėje liko trečioje vietoje. Kovas E grupėje lietuviai pradės rugsėjo 11 dieną 22 val. rungtynėmis su Prancūzijos ekipa, rugsėjo 13-ąją lietuviai žais su Belgija 15.30 val., o rugsėjo 15-ąją – su Ukraina nuo 18.45 val.

Lietuvos rinktinė pirmadienį nusileido Bosnijos ir Hercegovinos rinktinei 72:78, tačiau prasimušė į kitą čempionato etapą – lietuviai galėjo pralaimėti bosniams 9 taškų skirtumu, o likus kovoti 4 min. dar atsiliko 58:74.

Kitą, F grupę, sudarys po tris geriausias C ir D grupės komandas. C grupėje atitinkamai išsirikiavo Ispanija, Kroatija ir Slovėnija, kurios kitame etape turės po vieną įskaitinį tašką. D grupėje pirmąsias vietas atitinkamai užėmė Italija (2 įsk. tšk.), Suomija (1 įsk. tšk.) ir Graikija (0 įsk. tšk.). Šių komandų dvikovos vyks rugsėjo 12, 14 ir 16 dienomis.

Į Europos krepšinio čempionato ketvirtfinalį pateks po keturias geriausias grupių komandas.

 

Komentarai: 76
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką