Be pralaimėjimų čempionate žengusius graikus serbai nokautavo ir išsiuntė namo

Graikai pasaulio krepšinio čempionato A grupėje nepatyrė nė vieno pralaimėjimo, tačiau suklupo aštuntfinalyje ir pasirodymą turnyre baigė. Graikijos rinktinė 72:90 (20:23, 22:23, 13:18, 17:26) nusileido Serbijai.
Miroslavas Raduljica
Miroslavas Raduljica / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Iki didžiosios pertraukos komandos žengė koja kojon, tačiau antroje rungtynių pusėje prasidėjo visiškas serbų dominavimas. Įgiję dviženklę persvarą, atrodė – neįtikėtinai didelę, serbai nesustojo ir įpusėjus ketvirtajam kėliniui jau pirmavo 20 taškų (80:60). Graikijai beliko iškelti baltas vėliavas.

Primename, jog serbai grupės varžybose buvo įveikę tik Iraną ir Egiptą bei patyrę tris pralaimėjimus.

Ketvirtfinalyje serbai susitiks su Argentinos ir Brazilijos rungtynių nugalėtoju.

Serbija: B.Bogdanovičius (3/4 dvit., 4/7 trit.) 21, M.Raduljica (7/12 dvit., 6 atk. kam.) 16, M.Teodosičius (2/6 trit.) 13, M.Kaliničius 12, N.Krističius – 10, N.Bjelica – 8 taškai.

Graikija: N.Calathesas (4/8 dvit., 5 kl.) 14, N.Zisis ir G.Printezis po 12, I.Bourousis 9, G.Antetokounmpo 7 taškai.