Kolumbija sužaidė lygiosiomis, Meksika įveikė Ekvadorą, tačiau prarado du žaidėjus

Meksikos, Ekvadoro ir Kolumbijos futbolo rinktinės toliau rengiasi po dviejų savaičių prasidėsiančiam pasaulio futbolo čempionatui. Blogos naujienos Meksikos rinktinės stovykloje – nors pergalė iškovota, tačiau traumas patyrė du futbolininkai.
Carlosas Bacca
Carlosas Bacca / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Meksikos futbolininkai JAV mieste Arlingtone 3:1 (1:0) nugalėjo Ekvadoro nacionalinę komandą.

Luisas Montesas (33 min.) ir Marco Fabiánas (69 min.) įmušė pirmus du Meksikos įvarčius, o  Maximo Banguera 76-ąją minutę padovanojo nugalėtojams trečią įvartį, kai pasiuntė kamuolį į savus vartus. Ekvadoro rinktinei paguodos įvartį 80-ąją minutę įmušė Enneras Valencia.

Vis dėlto, meksikiečiams pergalė daug džiaugsmo neatnešė: koją susilaužė ir pasaulio čempionatą praleis Luisas Montesas, kuris buvo vienas kertinių žaidėjų. Tuo tarpu gynėjas Rafaelis Marquezas patyrė kelio traumą, tačiau jo ateitis dar neaiški.

Iki pasaulio čempionato pradžios meksikiečiai dar žais kontrolines rungtynes su Bosnija ir Hercegovina (birželio 4 d.) bei su Portugalija (birželio 7 d.). Tuo tarpu Ekvadorui liko kontrolinis mačas su Anglija (birželio 4 d.).

Planetos pirmenybėse Meksika A grupėje susitiks su Brazilija, Kamerūnu ir Kroatija, o Ekvadoras E grupėje žais su Prancūzija, Šveicarija ir Hondūru.

Kolumbijos futbolo rinktinė Argentinoje rezultatu 2:2 (2:0) sužaidė su Senegalo komanda.

Teofilo Gutierrezo (11 min.) ir Carloso Bacca (45 min.) įvarčiai kolumbiečiams leido prieš pertrauką susikrauti saugią persvarą. Tačiau išlaikyti jos nepasisekė – Moussa Konate  (47 min.) ir Cheikhas N'Diaye (52 min.) tik prasidėjus antram kėliniui rezultatą išlygino.

Kolumbijos futbolininkai vėliau turėjo gerų progų išplėšti pergalę, tačiau įmušti nesugebėjo. Jiems nepadėjo nei dar 67 min. Ibrahima Secko gauta raudona kortelė.

Birželio 7-ą dieną pasirengimą pasaulio pirmenybėms Kolumbija baigs maču su Jordanija.

Pasaulio čempionate kolumbiečiai kausis C grupėje su Graikija, Japonija ir Dramblio Kaulo Krantu.