Įvarčių fiesta pavirtusiose rungtynėse Alžyras 4:2 nugalėjo Pietų Korėją

Pasaulio futbolo čempionate antrosiose H grupės rungtynėse susitiko Pietų Korėjos ir Alžyro rinktinės. Alžyras pagerino Afrikos komandos rezultatyvumo rekordą vieneriose rungtynėse ir 4:2 palaužė antrajame kėlinyje atsigavusius korėjiečius. Abi komandos dar turi šansų pakovoti dėl vietos kitame etape.
Pietų Korėja – Alžyras
Pietų Korėja – Alžyras / „Scanpix“ nuotr.

Prisijunkite beveik prie 10 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Dalyvaukite konkurse „Aš – futbolo aistruolis“ ir laimėkite prizus.

Pietų Korėja – Alžyras 2:4

Pirmajame kėlinyje nuo 26 iki 39 minutės Alžyro futbolininkai į Pietų Korėjos vartus įmušė net tris įvarčius. Pirmuosius du įvarčius skyrė vos 55 sekundės. Po tokio nokdauno korėjiečiai ilgai atsigauti negalėjo ir per pirmąjį kėlinį nei karto nesmūgiavo net vartų link.

Tačiau 0:3 po pirmojo kėlinio atsilikusi Azijos komanda antrajame kėlinyje atgavo žadą ir pati pradėjo stebinti. 50-ąją minutę Heung-Min Sonas pirmąjį korėjiečių smūgį į vartus pavertė įvarčiu. Po tolimo Sung-Yong Ki perdavimo futbolininkas nugara susistabdė kamuolį, o tuomet, apžaidęs Alžyro kapitoną, pasiuntė kamuolį į vartus.

62-ąją minutę Pietų Korėja jau buvo atgavusi jėgas ir pavojingai atakavo varžovų vartus,  bet jų viltis nuslopino Yacine Brahimi įvartis. Alžyras tapo pirmąja Afrikos rinktine, kuriai pavyko viename Pasaulio futbolo čempionato mače įmušti net keturis įvarčius.

Dar po dešimties minučių Koo Ja-Cheolis įmušė šeštąjį rungtynių įvartį ir sušvelnino rezultatą. Kapitonas po Keun-Ho Lee perdavimo iš krašto sėkmingai užbaigė ataką.

Kamuolio kontrolė 54 proc. – 46 proc.

Pirmosiose grupės rungtynėse Alžyras 1:2 nusileido Belgijai, o Pietų Korėja sužaidė lygiosiomis 1:1 su Rusija.

Vietas aštuntfinalyje jau užsitikrinusios rinktinės: Argentina, Kosta Rika, Nyderlandai, Čilė, Kolumbija, Belgija.

Po grupės etapo iškrentančios rinktinės: Anglija, Ispanija, Kamerūnas, Australija, Bosnija ir Hercegovina.

Antrasis kėlinys: Pietų Korėja – Alžyras 2:4

90 min. Korėjiečiai turėjo dar ne vieną progą pasižymėti, tačiau stebuklo jiems sukurti nepavyko. Triumfavo Alžyro futbolininkai.

73 min. Nabilas Ghilas pakeitė Abdelmoumene Djabou.

72 min. ĮVARTIS. Koo Ja-Cheolis sušvelnino rezultatą. Kapitonas po Keun-Ho Lee perdavimo iš krašto sėkmingai užbaigė ataką.

64 min. Keun-Ho Lee pakeitė Chung-Yong Lee.

62 min. ĮVARTIS. Nors Pietų Korėja jau buvo atgavusi jėgas ir pavojingai atakavo varžovų vartus, jų viltis nuslopino Yacine Brahimi įvartis. Alžyras tapo pirmąja Afrikos rinktine, kuriai pavyko viename Pasaulio futbolo čempionato mače įmušti net keturis įvarčius.

57 min. Shin-Wook Kimas pakeitė Chu-Young Parką.

54 min. Geltoną kortelę užsidirbo Yong Lee.

50 min. ĮVARTIS.  Heung-Min Sonas pirmąjį korėjiečių smūgį į vartus pavertė įvarčiu. Po tolimo Sung-Yong Ki perdavimo futbolininkas nugara susistabdė kamuolį, o tuomet , apžaidęs Alžyro kapitoną, pasiuntė kamuolį į vartus.

Pirmasis kėlinys: Pietų Korėja – Alžyras 0:3

45 min. Neįtikėtina, bet pietų korėjiečiai per pirmąjį kėlinį taip ir nesmūgiavo į varžovų vartus.

39 min. ĮVARTIS. Alžyras jau triuškina savo varžovus. Šįkart pasižymėjo Abdelmoumene Djabou. Futbolininkas nesunkiai suklaidino subyrėjusią Pietų Korėjos gynybą ir tiksliai paleido kamuolį į apatinį dešinįjį vartų kampą.

26 min. ĮVARTIS. Alžyro persvarą padvigubino Rafikas Halliche. Po Abdelmoumene Djabou pakelto kampinio įvartį galva įmušė R.Halliche. Nesėkmingai sužaidė iš vartų išėjęs Pietų Korėjos vartų sargas.

26 min. ĮVARTIS. Slimani Islamas išvedė Alžyrą į priekį. Po puikaus ilgo Carlo Medjani perdavimo puolėjas atsidūrė tarp dviejų Pietų Korėjos gynėjų, bet šie jam nesutrukdė pasiųsti kamuolį per varžovų vartininką į vartus.

15 min. Rungtynių pradžioje pagal kamuolio kontrolę pirmavo Alžyro futbolininkai, kurie keturis kartus smūgiavo į Pietų Korėjos vartų link.

Startinės rinktinių sudėtys:

Alžyras: R.Mbolhi, M.Bougherra, F.Ghoulamas, R.Halliche, S.Feghouli, C.Medjani, N.Bentalebas, H.Soudani, S.Taideras, R.Mahrezas, M.Mostefa.

Pietų Korėja: Jungas S R, S Y Yun S Y, Kim Y G, Son H M, Park C Y, Lee Y, Koo J C, Han K Y, Ki S Y, Lee C Y, Hong J H.