Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

2012 metų Europos futbolo pirmenybių atrankos turnyre Estijos rinktinės staigmena

Estijos žaidėjai džiaugiasi pergale
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Estijos žaidėjai džiaugiasi pergale
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienį 2012 metų Europos futbolo čempionato atrankos turnyre, kuriame devyniose grupėse dėl keturiolikos kelialapių į finalinį pirmenybių etapą Lenkijoje ir Ukrainoje kovoja 51 rinktinė, įvyko dar devyniolika rungtynių.

Didžiausia staigmena užfiksuota C grupės rungtynėse Belgrade, kur Estijos rinktinė 3:1 (0:0) nugalėjo vienais grupės favoritų laikomus Serbijos futbolininkus.

Po šios pergalės estai su 6 taškais pakilo į antrą vietą šešių ekipų grupėje ir tik tašku atsilieka nuo pirmaujančios Italijos rinktinės, kuri svečiuose susitikimą su Šiaurės Airijos vienuolike baigė lygiosiomis 0:0.

Po 4 taškus turi Slovėnijos, Serbijos bei Šiaurės Airijos komandos.

Slovėnijos futbolininkai penktadienį namuose 5:1 (2:0) sutriuškino Farerų salų ekipą:
Serbija – Estija                       1:3 (0:0)
Serbija – Zdravko Kuzmanovič (60 min.);
Estija – Tarmo Kink (63 min.), Konstantin Vasiljev (73 min.), Aleksandar Lukovič (90+1 min. į savo vartus)


Šiaurės Airija – Italija               0:0
Slovėnija – Farerų salos               5:1 (2:0)
Slovėnija – Tim Matavz (25, 36 ir 65 min.), Milivoje Novakovič (72 min. iš 11 m baudinio), Zlatko Dedič (84 min.);
Farerų salos – Christian Mouritsen (90+3 min.)
  
C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios,
pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Italija                    3 2 1 0  7:1  7
2. Estija                     3 2 0 1  6:4  6
3. Slovėnija                  3 1 1 1  6:3  4
4. Serbija                    3 1 1 1  5:4  4
5. Š. Airija                  2 1 1 0  1:0  4
6. Farerų salos               4 0 0 4  2:15 0
  
Kitų penktadienį vykusių susitikimų rezultatai ir grupių turnyrų lentelės:
A grupė –
Vokietija – Turkija                    3:0 (1:0)
Įvarčiai – Miroslav Klose (42 ir 87 min.), Mesut Ozil (79 min.)
Austrija – Azerbaidžanas               3:0 (1:0)
Įvarčiai – Sebastian Proedl (3 min.), Marko Arnautovic (53 ir 90+2 min.)
Kazakhstanas – Belgija                 0:2 (0:0)
Įvarčiai – Marvin Ogunjimi (52 ir 70 min.).
Raudona kortelė: Aleksandr Kislicyn (68 min. – Kazachstanas)
  
A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios,
pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Vokietija                  3 3 0 0 10:1  9
2. Austrija                   2 2 0 0  5:0  6
3. Turkija                    3 2 0 1  6:5  6
4. Belgija                    3 0 0 2  4:4  3
5. Kazachstanas               3 0 0 1  0:7  0
6. Azerbaidžanas              2 0 0 2  1:9  0
  
B grupė –
Airija – Rusija                        2:3 (0:2)
Airija – Robbie Keane (72 min. iš 11 m baudinio), Shane Long (78 min.);
Rusija – Aleksandr Keržakov (11 min.), Alan Dzagojev (29 min.), Roman Širokov (50 min.).
Andora – Makedonija                    0:2 (0:1)
Įvarčiai – Ilcho Naumoski (42 min.), Vance Sikov (60 min.).
Teisėjas – Gediminas Mažeika
Armėnija – Slovakija                   3:1 (1:1)
Armėnija – Jura Movsisjan (23 min.), Gevorg Hazarjan (48 min.), Henrik Mchitarjan (89 min.);
Slovakija – Vladimir Weiss (37 min.)
  
B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios,
pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Airija                     3 2 0 1  6:4  6
2. Rusija                     3 2 0 1  5:3  6
3. Slovakija                  3 2 0 1  3:3  6
4. Armėnija                   3 1 1 1  5:4  4
5. Makedonija                 3 1 1 1  4:3  4
6. Andora                     3 0 0 3  1:7  0
  
D grupė –
Albanija – Bosnija ir Hercegovina      1:1 (1:1)
Albanija – Klodian Duro (45+2 min.);
Bosnija ir Hercegovina – Vedad Ibisevic (21 min.)
Liuksemburgas – Baltarusija            0:0
Raudona kortelė: Sergej Kornilenko (69 min. – Baltarusija)
  
D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios,
pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Albanija                   3 1 2 0  3:2  5
2. Baltarusija                3 1 2 0  1:0  5
3. Bosnija ir Hercegovina     3 1 1 1  4:3  4
4. Prancūzija                 2 1 0 1  2:1  3
5. Rumunija                   2 0 2 0  1:1  2
6. Liuksemburgas              2 0 1 2  0:4  1
  
E grupė –
Moldova – Olandija                     0:1 (0:1)
Įvartis – Klaas–Jan Huntelaar (37 min.)
Vengrija – San Marinas                 8:0 (4:0)
Įvarčiai – Gergely Rudolf (11 ir 25 min.), Adam Szalai (18, 27 ir 48 min.), Vladimir Koman (60 min.), Balazs Dzsudzsak (89 min.), Zoltan Gera (90+4 min. iš 11 m baudinio).
Raudona kortelė: Carlo Valentini (90+2 min. – San Marinas)
  
E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios,
pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Olandija                   3 3 0 0  8:1  9
2. Švedija                    2 2 0 0  8:0  6
3. Vengrija                   3 2 0 1 10:3  6
4. Moldova                    3 1 0 2  3:3  3
5. Suomija                    2 0 0 2  1:4  0
6. San Marinas                3 0 0 3  0:19 0
  
F grupė –
Graikija – Latvija                     1:0 (0:0)
Įvartis – Vasilis Torosidis (58 min.)
Gruzija – Malta                        1:0 (0:0)
Įvartis – David Siradzė (90 min.)
  
F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios,
pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Gruzija                    3 1 2 0  2:1  5
1. Graikija                   3 1 2 0  2:1  5
3. Kroatija                   2 1 1 0  3:0  4
4. Izraelis                   2 1 1 0  3:1  4
5. Latvija                    3 1 0 2  2:4  3
6. Malta                      3 0 0 3  1:6  0
  
G grupė –
Juodkalnija – Šveicarija               1:0 (0:0)
Įvartis – Mirko Vučinič (67 min.)
Velsas – Bulgarija                     0:1 (0:0)
Įvartis – Ivelin Popov (48 min.)
Raudona kortelė: Chris Gunter (90+5 min. – Velsas)
G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios,
pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
<pre>
1. Juodkalnija                3 3 0 0  3:0  9
2. Anglija                    2 2 0 0  7:1  6
3. Bulgarija                  3 1 0 2  1:5  3
4. Velsas                     2 0 0 2  0:2  0
5. Šveicarija                 2 0 0 2  1:4  0
  
H grupė –
Portugalija – Danija                   3:1 (2:0)
Portugalija – Nani (29 ir 31 min.), Ronaldo (85 min.);
Danija – Ricardo Carvalho (79 min. į savo vartus)
Kipras – Norvegija                     1:2 (0:2)
Kipras – Yiannis Okkas (58 min.);
Norvegija – John Arne Riise (2 min.), John Carew (42 min.)
  
H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios,
pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Norvegija                  3 3 0 0  5:2  9
2. Portugalija                2 1 1 1  7:6  4
3. Danija                     2 1 0 1  2:3  3
4. Kipras                     2 0 1 1  5:6  1
5. Islandija                  2 0 0 2  1:3  0

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką