A lyga: visas rungtynes dominavęs „Ekranas“ sutriuškino „Dainavą“ 3:0

„SMSCredit.lt“ A lygoje pirmąją pergalę šventė Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai. Daugkartiniai Lietuvos čempionai Kaune 3:0 nugalėjo Alytaus „Dainavos“ ekipą. „Ekrano“ ekipa dominavo visas rungtynes, tačiau panevėžiečiams įvarčius pavyko įmušti tik antroje rungtynių dalyje.
Lukas Kochanauskas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Rungtynių pradžioje iniciatyvą perėmė „Ekrano“ futbolininkai, tačiau jiems nepavyko savo pranašumo paversti įvarčiais. 15-ąją minutę baudos aikštelėje krenta panevėžietis Tomas Salamanavičius, tačiau teisėjo švilpukas tyli.

25-ąją minutę traumą patiria „Dainavos žaidėjas Ervinas Chvesko. Jį keičia Skirmantas Šeštavickas. 31-ąją minutę Sigitas Urbys pavojingai skersuoja kamuolį į baudos aikštelę, tačiau pirmas prie kamuolio suskumba „Dainavos“ vartininkas Donatas Mikučionis. Jau per pirmojo kėlinio pridėtą laiką pavojingai smūgiuoja „Ekrano“ žaidėjas Edgaras Baranauskas, tačiau „Dainavos“ vartininkas savo vietoje.

Antrame kėlinyje „Ekranui“ pavyko įrodyti savo pranašumą. Jau 51-ąją mačo minutę Tomas Dapkus tolimu ir stipriu smūgiu nuginkluoja „Dainavos“ vartininką. 69-ąją mačo minutę Aivaras Meškinis atlieka rezultatyvų perdavimą ir Lukas Kochanauskas padvigubina rezultatą. Dar po dešimties minučių kelis varžovus suklaidinęs Tomas Dapkus atlieka perdavimą ir Tomas Salamanavičius muša trečią rungtynių įvartį.

Alytaus „Dainava“ – Panevėžio „Ekranas“ 0:3 (0:0)

„Dainava“: Donatas Mikučionis, Nerijus Kavaliauskas, Ervinas Chvesko (25 min. Skirmantas Šeštavickas), Andrius Genevičius, Renaldas Stankevičius, Nerijus Bartkevičius, Domas Ivanauskas, Nedas Čeplinskas, Povilas Kalimavičius, Deividas Kumeta (49 min. Teisis Leskauskas), Kęstutis Balčiūnas.

„Ekranas“: Kornelijus Timofejevas, Rytis Pilotas (55 min. Aivaras Meškinis), Edvinas Girdvainis, Martynas Dūda, Sigitas Urbys, Dovydas Norvilas, Edgaras Baranauskas, Tomas Salamanavičius, Tomas Dapkus, Elivelto Ribeiro Dantas, Lukas Kochanauskas (74 min. Simonas Urbys).

Įvarčiai: Tomas Dapkus (51 min.), Lukas Kochanauskas (69 min.), Tomas Salamanavičius (79 min.)

Geltonos kortelės: Edgaras Baranauskas (22 min.), Nerijus Kavaliauskas (43 min.), Kęstutis Balčiūnas (52 min.), Edvinas Girdvainis (81 min.), Dovydas Norvilas (88 min.)