A lygoje – kukli lyderio Panevėžio „Ekrano“ pergalė

Dvyliktą pergalę Lietuvos futbolo A lygos XV turo rungtynėse iškovojo lyderis Panevėžio „Ekranas“, uostamiestyje 1:0 (1:0) įveikęs dešimtojoje pozicijoje esančią vietos „Klaipėda“ (8 tšk.) ekipą.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pergalingą įvartį pirmajame kėlinyje čempiono titulą ginančiam „Ekranui“ įmušė Aurimas Vertelis (36 min.).

Po šios pergalės „Ekranas“ turi 39 taškus ir šešiais lenkia praėjusio sezono bronzos medalininką Vilniaus VMFD „Žalgirį“ bei septyniais – šalies vicečempionę Marijampolės „Sūduvą“.

28-ąjį tašką šeštadienį iškovojo ketvirtoje vietoje esantis „Šiaulių“ klubas, susitikimą svečiuose su devintojoje pozicijoje esančia Tauragės „Tauro“ (15 tšk.) vienuolike baigęs lygiosiomis 1:1 (1:0).

Šiauliečiai pirmavo po tikslaus Roberto Vėževičiaus (2 min.) smūgio, tačiau antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Regilio Seedorfas (85 min.).