Afrikos taurė: Alžyro žvaigždės nurijo karčią piliulę

Afrikos Nacijų taurės turnyre sekmadienį sužaistos pirmosios dvi rungtynės B grupėje, kurios lydere tapo Senegalo futbolo rinktinė.
Alžyro futbolininkai
Alžyro futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jau pirmose rungtynėse nepasisekė vienai pagrindinių čempionato favoričių – Alžyro rinktinei. „Fenekai“ turėjo gelbėti nuo pralaimėjimo kukliai Zimbabvės rinktinei – 2:2.

Abu įvarčius Alžyro ekipai pelnė geriausias 2016 metų Afrikos futbolininkas, Riyadas Mahrezas iš „Leicester City“.

Jis 12-ąją minutę išvedė komandą į priekį, o 82-ąją išgelbėjo nuo pralaimėjimo. Zimbabvei įvarčius pelnė Kudakwashe Mahachi (17 min.) ir 11 metrų baudinį įmušęs Nyasha Mushekwi (29 min.).

Grupės lyderiais tapo Senegalo futbolininkai, 2:0 nugalėję Tuniso futbolininkus.

Pirmąjį įvartį 10-ąją minutę 11 metrų baudiniu įmušė „Liverpool“ puolėjas Sadio Mane, o antrąjį 30-ąją pelnė Kara Mbodji.